Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında olan Valorant oyununda en güçlü itemler senin olsun! VP fiyatları en ucuz Gamepazari.com'da!

Valorant VP

Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında olan Valorant oyununda en güçlü itemler senin olsun! VP fiyatları en ucuz Gamepazari.com'da!

Sıkça Sorulan Sorular

Valorant VP TR (Valorant Puanı) Nedir?

Valorant VP bir diğer adıyla Valorant Point bir FPS oyunu olan Valorant oyununda kullanılan bir oyun için para birimidir. Valorant oyun içi mağazasındaki silahve birçok aksesuarı satın almak için Valorant VP kullanılır.

Valorant VP Nasıl Satın Alınır?

Valorant Point satın almak için mağaza bölümünde bulunan Valorant Vp simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Gamepazari.com adresinde epin kodunuzu girerek en uygun fiyatlarla Valorant VP satın alabilirsiniz.

Valorant Points Nasıl Yüklenir ?

Valorant Points yüklemek için Riot Games hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından Valorant mağazası yazan sekmeye tıklayın ve sayfanın sağ tarafında bulunan Valorant VP points sekmesine giriş yapın. Karşınıza gelen ekranda ödeme yöntemi olarak Riot Pin ve Kodlar yazan seçeneği seçin. Son olarak Gamepazari.com adresinden satın aldığınız epin kodunu sayfadaki ilgi alana yazarak ‘’Gönder’’ yazan butona tıkladığınızda Valorant VP satın alma işleminiz tamamlanacaktır.

Valorant Battle Pass Kaç VP?

Valorant Battle Pass yani Savaş Bileti 1000 VP karşılığında mağaza içinden satın alabilirsiniz.

1000 Valorant Point Kaç TL?

Valorant oyunu için mağazamızda 1000 Valorant point satışı bulunmamaktadır. Bunun yerine 1250 Valorant Points fiyatı 62,40 TL olarak Gamepazari.com adresinde hızlı teslimat garantisiyle sunulmaktadır.

Valorant Ejder Bıçak Kaç VP?

Valorant Ejder Bıçak eşyasını 4950 VP vererek Valorant mağazasından satın alabilirsiniz. Oyunun en havalı ve en iyi skinlerinden biri olan Ejder Bıçak eşyasını almak için Gamepazari.com’dan uygun fiyatlı VP satın alabilirsiniz.

Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP?

Valorant Yağmacı Vandal eşyasını 1775 VP vererek Valorant mağazasından alabilirsiniz. 2500 VP satın alarak Yağmacı Vandak eşyasını satın alabilir ve geri kalan VP’leri ile oyunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.