1. Haberler
  2. Amnesia Rebirth Geliyor!

Amnesia Rebirth Geliyor!

19 Eylül 2020 07:27

Efsanevi Amnesia serisinin geliştiricilerinden Amnesia: Rebirth 20 Ekim tarihinde Playstation 4 ve PC platformu için yayınlanacak.

Frictional Games firması tarafından yaratılan ve yayınlanması planlanan yeni macera oyunu Amnesia Rebirth’in çıkış tarihi geliştirici firma tarafından yayınlandı. Oyun, 20 Ekim 2020 tarihinde Playstation 4 ve PC platformlarına 20 Ekim tarihinde yayınlanacak. Öte yandan çıkı fragmanını da oyun dünyası ile paylaşan ekip, oyunu Steam ve Epic Games Store mağazalarından ön siparişe açtı bile. Amnesia Rebirth’i Steam oyun mağazasında %10 indirimle 45 TL’ye satın alabilirsiniz. Epic Games Store tarafında ise oyunun fiyatı 49 TL olarak belirlenmiş durumda.

Amnesia serisinin yaratıcı ekibi tarafından çıkan, gizemin ve karanlığın derinlerine ineceğiniz bu oyunda, yalnızlıklarla ve ızdırap dolu yolculukta insanoğlunun olumsuzluklara dayanma gücüne şahit olacaksınız.

Amnesia Rebirth’ın Konusu Nedir?


Amnesia Rebirth, oyun severleri insanın tahammül sınırlarını zorlayan yalnızlık ve kimsesizliğin hakim olduğu bir serüvene davet ediyor. Bu gizemli yolculukta Cezayir çölünün ortasında uyanan Tasi Tranion adındaki bir karakteri canlandıracak olan oyuncular, Günlerin nasıl geçtiğini bile anlamayacaklar. Öte yandan nerede olduğunuzu ve neler yapmanız gerektiğini hikayenin devamında anlayacağınız serüvende sizleri gizemli ve aksiyon dolu anlar bekliyor.

Oyunun Ana Özelliklerine bakacak olursak oyun birinci şahıs anlatım tarzında olmakla beraber korku deneyiminin üst seviyelerde olduğunu bizlere yansıtacak. Öte yandan hikayenin sürekliliği ile beraber önünüze çıkan bulmacaları birer birer çözecek, hem fiziksel hem de zihinsel olarak kaynaklarınızı dikkatli ve verimli olarak yönlendireceksiniz.