1. Haberler
  2. Bedava PUBG Lite İndir

Bedava PUBG Lite İndir

01 Temmuz 2019 20:58

Bilgisayar için yayınlanan Bedava PUBG Lite İndir. Sitemiz üzerinden temiz linklerle şimdi indirme işlemini başlat, heyecana ortak ol

PUBG Lite İndir diyenler şimdi düşük sistem gereksinimli de olsa bilgisayarları ile heyecana dahil oluyor ve Mobil Pubg derdine bulaşmadan hayatlarına devam edebiliyor. Oyun şu ana kadar yüz binlerce indirme aldı ve oynayan oyuncular da hallerinden oldukça memnun durumda. Fakat indirme yaparken güvenlik büyük önem arz ediyor. Virüslere yaklaşmadan aşağıdaki linkten indirme yapabilir ve yazının devamından kurulumu öğrenebilirsiniz.

Reklamsız: Bedava PUBG Lite İndir

Öncelikle oyunu indirmeden önce aşağıda yer alan sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızı karşılaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü her ne kadar zayıf bilgisayarlar için geliştirilmiş bir sistem de olsa, bu tahmin edersiniz ki bir yere kadar geçerli maalesef.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Yukarıda da söylediğimizi burada tekrarlayalım. İndirmeden önce en azından sistem gereksinimlerine tekrar bakmayı unutmayın.

En Düşük Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7,8,10, 64bit

İşlemci: Core i3 2.4GHz

Bellek: 4GB

Ekran kartı: DirectX11 Intel HD Graphics 4000

Hafıza: 4GB

Firmanın Tavsiyesi Olan Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7,8,10, 64bit

İşlemci: Core i5 2.8GHz

Bellek: 8GB

Ekran Kartı: DirectX11 NVIDIA Geforce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870

Hafıza: 4GB


Eğer gerekli unsurların tamamını karşılayan bir bilgisayara sahipseniz. Kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum tahmin edeceğiniz üzre 'Devam et', 'Devam et' usulü ile kuruluyor. Kurulumun ardından açılacak olacak Launcher üzerinden oyuna üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun sistem gereksinimleriniz üzerinden bir ayarlama sunuyor ve sisteminize uygun bir şekilde oynamanıza müsade ediyor.

Eğer yine de kasma sorunu devam edecek olursa, oyunun grafik ayarlarını düşürebilir, bilgisayarınızın yerel disklerinde temizlik yapabilirsiniz. Bu noktada tavsiyemiz işlemcinizi yorabilecek diğer her programı kapatıp, oyun oynama işine öyle odaklanmanız. Eğer buna rağmen hatalar ya da yavaşlama problemleriyle karşılaşırsanız oyunun forumlarını ziyaret edebilir, oyunun teknik desteği ile iletişime geçmeye çalışabilir ya da bize yazarak yardım isteyebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde yayınlayacağımız PUBG yazılarımız için sitemizi sosyal medyadan takipte kalabilirsiniz ve PUBG Mobile UC satışı için sitemizi kullanabilirsiniz. PUBG ile ilgili güncellemelerin haberleri aynı gün sitemizde yayınlanmakta. Şimdiden herkese iyi günler.