1. Haberler
  2. Beyond Two Souls Pc Çıkış Tarihi Duyuruldu

Beyond Two Souls Pc Çıkış Tarihi Duyuruldu

08 Temmuz 2019 11:55

Ps4 oyunları arasında efsanevi bir yere sahip olan beyond two souls pc çıkış tarihi kesinleşti bu ay çıkıyor. Ps4 te oynayamayan var ise duyurulur.

Beyond two souls, Quantic Dream oyunları arasında en iyi olanlardan bir tanesidir. Quantic Dream in kötü oyunu yok bence de neyse. Heavy Rain, Detroit: Become Human, gibi yapımlarıda yapan Quantic Dream Bu türü yarattı desek az konuşmuş olabiliriz. Beyond two souls ps4 exclusive oyunu olarak çıktı ama halk baskısına daha fazla dayanamamış olacaklar ki Pc ye de çıkartma kararı almışlar.

Beyond Two Souls Pc Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Beyond: Two Souls Pc çıkış tarihi 22 Temmuz 2019 olarak duyuruldu. Beyond Two Souls ne kadar iyi bir oyun olsa da PS(PlayStation) kullanıcıları dışında kimse oynayamıyordu. Artık bu devir geride kaldı ve Beyond Two Souls keyfini Pc kullanıcıları da yaşayabilecek. Beyond Two Souls için tavsiyemiz oynamadı iseniz videolarını izlemeyin ve akanıza yaslanıp oyunun keyfini çıkartın. Bölüm yapısı biraz karmaşık olan bu oyunu oynar iken aldığınız zevki  başka bir Quantic Dream oyunu oynamadan alamazsınız. Artık darısı Detroit: Become Human ın başına diyelim.

Beyond Two Souls Nasıl Bir Oyun?

Beyond two souls, Third Person(Üçüncül Şahıs Kamera Açısı) Drama Aksiyon-Macera oyunudur. Hikayesi çok derin ve ölümden sonra ne olur çevresinde gezinir. Oyunun ilk piyasaya çıkış tarihi 8 Ekim 2013 tarihinde Kuzey Amerikadır. İlk çıktığı platform Ps3(PlayStation 3) tür. PlayStation 4 e 24 Kasım 2015 tarihinde çıkmıştır. Ana karakterimizin adı Jodie dir. Jodie küçük yaştan beri Aiden adında bir ruhani varlık ile beraber büyür. Oyun içersin de yaptığımız tercihler bize oyunun gidişatını etkileme şansı verir. Oyun her yönden hikayesi ile bağlayan başından kalkamayacağınız bir oyuna dönüşür. Bu sebeple oyuna başlamadan önce bolca boş vaktiniz olduğuna emin olun.

Beyond Two Souls PC Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.4GHz ya da eş değeri

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da eş değeri

Ekran Kartı Belleği: 2 GB

RAM: 4 GB

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit

Grafik API: Vulkan

Bu haberimizde Beyond Two Souls Pc hakkında bildiklerimizi anlatmaya çalıştım umarım işinize yaramıştır. Başka haberlerimizde görüşmek üzere esen kalın.