1. Haberler
  2. Call Of Duty: Warzone Konsollara Ve Pc'ye Geldi

Call Of Duty: Warzone Konsollara Ve Pc'ye Geldi

27 Mart 2020 01:16

Muhtemelen oyunlarda en kötü saklanan sırlardan biri, yakın zamanda piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare için sıklıkla alay edilen Battle Royale modu oldu. Ancak, oyun artık resmi olarak açıklandı ve merakla beklenen modun sadece oyuna bir ilave olmayacağı, bunun yerine Playstation 4, Xbox'ta herkes tarafından indirilebilecek ücretsiz bir oyun olacağı anlaşılıyor. Call Of Duty: Modern Warfare olsun veya olmasın. Call of Duty: Warzone adlı bağımsız oyun, oyuncuların aynı gün 08:00 PDT'den yeni moda erken erişebilecekleri Call of Duty: Modern Warfare'iniz yoksa, 10 Mart'ta 12:00 PDT'den kullanılabilir.

Birçok oyuncu muhtemelen aşırı derecede doymuş, yüksek kazançlı olsa da piyasaya giren başka bir Battle Royale oyununun sesini duyacaktır; ancak, Call of Duty: Warzone, umarım oyunu taze hissettirebilecek bir dizi ilginç yeni özellik sunuyordur. Oyun, oyunculara iki mod sunuyor, ölümle mücadelede 150 oyuncuyu bir araya getiren tanıdık bir Battle Royale modu ve Plunder adlı yeni bir nakit kazanma modu. Plunder'da, oyuncular maç bitmeden ellerini en fazla para kazanmak için bir yarışta üç kişilik takımlar halinde bir araya geliyorlar. Nakit, kazançlarını çalmak için düşmanları düşürerek veya nakit kazanmak için tamamlanabilecek yeni oyun içi görevleri tamamlayarak kazanabilirler. Oyuncuların sözleşmeler için yerine getirmesi gereken hedefler de büyük ölçüde değişebilir, bazıları takımların bir dizi Tedarik Kutusu açmasını gerektirirken, diğerleri haritadaki bir konumu güvence altına almak için bir takım kurabilir.

Standart Battle Royale modunun da birkaç hilesi olduğu için Battle Royale türüne ilginç yeni bir ilgi çekici olan sadece yeni Plunder modu değil. En dikkat çekici olanı, oyuncuların ilk elemelerinde alındığı ayrı bir hapishane alanı olan Gulag'dır. Burada elenen oyuncular, 1v1 maçında birbirlerine karşı yüzleşirler; burada kazanan, takım arkadaşlarına yardım etmek için savaşa yeniden dağıtılarak ödüllendirilir. Oyuncular, takım arkadaşları savaş alanına dağılmış birçok yeniden dağıtım istasyonundan bir yeniden dağıtım jetonu satın almak için yeterli para kazandıklarında da yeniden konuşlandırılabilirler.

Savaş alanından bahsetmişken, hiçbir Battle Royale, oyuncuların savaşacakları genişleyen ve ilginç bir harita olmadan tamamlanmayacaklar. Call of Duty: Warzone, burada 300'den fazla ilgi alanı içeren geniş bir şehir olan Verdansk ile kaplıdır. Oyuncular, ATV'ler, SUV'lar, helikopterler ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut birçok araçtan birinde bu harita üzerinde gezinebilir.