1. Haberler
  2. CS:GO Güncellemesi: Yeni Cache!

CS:GO Güncellemesi: Yeni Cache!

18 Ekim 2019 23:47

Cache haritasının yeni versiyonu oyuna eklenirken Counter-Strike'ın 20. yılına özel silah skinleri ve sticklerlar da güncellemeden nasibini aldı.

Efsane oyun CS:GO, eskimesine rağmen hala büyük bir kullanıcı kitlesine sahip durumda. Bu kitleyi başıboş bırakmayan tecrübeli Valve ekibi ise oyuna güncellemeler getirerek CS:GO'yu canlı tutmaya devam ediyor. Gelen son güncellemede oyunun Cache haritası yenilendi ve oyunun yirminci yılına özel eklemeler geldi. Güncellemeyle ilgili önemli detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Cache'in eski versiyonu oyunun son güncellemesiyle CS:GO'dan kaldırılarak Sal "Volcano" Garozzo ve Shawn "FMPONE" Snelling tarafından tasarlanan yeni versiyonuyla değiştirildi. Harita anlık olarak rekabetçi oynanmıyor fakat basit eğlence, ölüm maçı ve scrimmage modlarında oynanabilir halde. Oyuncuların çoğu haritanın yeni versiyonunu beğenmiş durumda. Peki siz yeni Cache hakkında neler düşünüyorsunuz? Eskisinin verdiği zevki verebilecek mi?


Haritanın yeni versiyonunun yanında oyuna 20. yıl dönümünu kutlamak için yeni bir kasa ve çıkartma kapsülü eklendi. Oyuna yeni eklenen kasa CS 1.6'daki bıçağı andıran yeni bir bıçağı da barındıracak: Klasik Bıçak. Valve, böylesine özel bir yılı böyle güzel bir güncellemeyle kutlayarak oyuncuların beğenisini toplamış durumda.

Güncellemeyle ilgili detaylara oyunun resmi blogunun yayınladığı yazıdan ulaşabilirsiniz. Yayımlanan içerikte ayrıca gelen yeni kasadaki eşyaların görüntüleri de var. Kendilerini inceleyip düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. En güncel oyun haberleri için takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz :)