1. Haberler
  2. CS:GO Starladder Major 2. Gün Sonuçları

CS:GO Starladder Major 2. Gün Sonuçları

25 Ağustos 2019 01:57

CS:GO'nun büyük turnuvası Starladder Major Berlin oynanmaya devam ediyor, ikinci gün tamamlandı. Dilerseniz şu ana kadar olan sonuçları inceleyelim.

Yılın ikinci majorının ilk gününde birinci ve ikinci turlar oynandı. Oynanan turlar sonucunda ilk gün sonuçları aşağıdaki gibi oluştu. Turnuvanın ikinci gününde, İsviçre sisteminin üçüncü turu başladı.

Günün başlangıç maçı 1-1 skorlu takımlar arasındaydı. Amerikan temsilcisi NRG'nin turnuvanın sürpriz ekibi Syman Gaming ile karşılaştığı maçı NRG 16-4'lük ezici bir skorla kazandı. 


Günün ikinci maçı da bir beraberlik ve bir mağlubiyetle ilerleyen takımların karşılaşmasına sahne oldu. Rus temsilcisi DreamEaters ile elemelerin güçlü ekibi Vitality'nin nefes kesen karşılaşmasının galibi 16-14'lük skorla DreamEaters oldu. 

Günün üçüncü maçı Dust 2 haritasında oynandı. HellRaisers ile Kazakistan temsilcisi AVANGAR'ın karşı karşıya geldiği maçtan galip ayrılan taraf AVANGAR oldu. 16-8. 


Günün dördüncü maçında yine 1-1'lik takımların karşılaşmasına sahne olduk. Rus temsilcisi forZe, Brezilya takımı FURIA'yı 16-10 mağlup etti. 


Ardından İsviçre sisteminin üçüncü turunun ikinci aşaması da başladı. Galibiyet yüzü göremeyen iki takım Complexity ve TyLoo'nun karşılaştığı maç üç harita üzerinden oynandı ve maçın galibi 2-0'lık bir skorla Complexity oldu (22-20 Overpass, 16-2 Vertigo). Böylece elemelerde 0-3'lük bir performans gösteren TyLoo major turnuvaya veda eden ilk takım oldu.

Mağlubiyet yüzü görmeyen takımlar G2 ve Mousesports'un üç maç üzerinden oynanan karşılaşmasının kazananı doğrudan Yeni Efsaneler aşamasına yükseldi. 2-1'lik serinin galibi mousesports oldu. Train (16-5), Dust 2 (13-16) ve Vertigo (7-16) haritalarıyla ve skorlarıyla biten serinin galibi Major'a katılma hakkını kazandı.

Bir eleme maçı daha izledik. Grayhound, 2-1 mağlup ettiği INTZ takımının skorunu 0-3 yaparak kendilerini Major turnuvadan eledi.

Günün son maçı da bir çıkış öyküsüne sahne oldu. Kaybetmeyenlerin maçında North CR4ZY ile karşılaştı. Maçı 2-1 kazanan North takımı major turnuvaya katılma hakkı kazandı.