1. Haberler
  2. CS:GO StarLadder Major 2019 İlk Tur Karşılaşmaları Belli Oldu!

CS:GO StarLadder Major 2019 İlk Tur Karşılaşmaları Belli Oldu!

26 Ağustos 2019 23:50

Ön elemeleri biten turnuvada üst tura çıkan sekiz takım önceden turnuvaya katılma hakkını sahiplenen sekiz takımla eşleştirildi. İsviçre sistemiyle oynanan turnuvanın sonraki maçları ilk maç sonuçlarına göre belirlenecek.

Ön elemelerden Yeni Efsaneler turuna çıkan takımlar oyuncuları pek de şaşırtmadı açıkçası. Turnuvada Syman Gaming gibi sürprizlerle karşı karşıya gelsek de ana hatlarıyla hangi takımların üst tura çıkacağının az çok farkındaydık. Sonunda ön eleme turu bitti ve üst tura çıkan sekiz takımla beraber turnuvanın asıl kısmı başladı. Turnuvada elemelerden çıkanlar alt tarafta, önceden katılanlar üst tarafta olmak üzere şu anki takım havuzunu aşağıdan görebilirsiniz.

CS:GO Starladder Major

Bu on altı takım İsviçre sistemiyle birbiriyle mücadele edecek, turun sonunda sıralamanın üst kısmında kalan sekiz takım ise playofflara kalacak ve çeyrek, yarı, büyük final derken turnuvanın sonuna ulaşacağız. Umarız sürprizlerle dolu ve rekabeti bol bir turnuva izleyebiliriz. Büyük turnuvanın ilk tur karşılaşmaları ise aşağıdaki şekilde.

Finland ENCE vs. Kazakhstan AVANGAR

Denmark Astralis vs. Russia DreamEaters

Australia Renegades vs. United States NRG

United States Liquid vs. Serbia CR4ZY

France Vitality vs. Denmark North

Europe FaZe vs. Europe mousesports

Russia Natus Vincere vs. France G2

Brazil MIBR vs. Sweden NiP
Bu maçların galipleri birbiriyle eşleşecek, mağlupları da birbiriyle eşleşecek. Ardından 2-0, 1-1, 0-2 (W-L) puanlarına sahip olan takımlar da kendi aralarında eşleşecek. Üç maç üst üste galip olan takımlar direkt playofflara kalırken orta sıralardan üst tura çıkacak olan takımları belirlemek için en fazla beş maç oynanacak. Beş maçta üç galibiyete sahip olan takımlar üst tura çıkacak, üç galibiyetin altında kalanlar ise büyük turnuvaya veda edecek. Turnuvadan nefes kesen bir maçı aşağıya bırakıyorum, iyi seyirler.