1. Haberler
  2. Cyberpunk 2077'de Multiplayer Mod Göreceğiz!

Cyberpunk 2077'de Multiplayer Mod Göreceğiz!

04 Eylül 2019 17:53

Oyunun tek oyunculu versiyonundaki bütün işler tamamlandıktan sonra çok oyunculu mod yapılacak.

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077'de bir çok oyunculu mod olacağını resmi olarak duyurdu. Fakat mod bütün planlanan tek oyunculu içerikleri bitirildikten sonra gelecek. Müjdeyi Cyberpunk 2077 Twitter hesabı verdi. Tweeti aşağıdan inceleyebilirsiniz.

"Şu ana kadar multiplayer modu ile ilgili sadece kendisinin daha Ar-Ge aşamasında olduğunu söylemiştik. Oyunun çıkış tarihi olan Nisan 2020'ye yaklaşırken artık oyunun çok oyunculu modu için çalışmalara başladığımızı onaylıyoruz. Yeteneklerinizi bizimle paylaşmak isterseniz buradan başvurabilirsiniz: bit.ly/multiCP"

Şirket oyunun çoklu oyuncu modu için de birkaç pozisyonda yeni eleman aradığını duyurdu. CD Projekt Red firmasındaki boşluklar ise 3D karakter tasarımcısı, tasarım direktörü, ağ programcısı gibi pozisyonları da içine alıyor. CD Projekt Red aynı zamanda bizlerle kabaca bir yol haritası da paylaştı. Aynı tweetin altında paylaştıkları bir diğer gönderide şunları belirttiler: "Planımız şu anlık oyunu nisan ayında çıkardıktan sonra bedava DLC'lerle devam edip tek oyunculu mod için gerekenleri bitirmek, işimizi bitirdikten sonra ise sizleri çok oyunculu modda biraz eğlenmeye davet etmek."