1. Haberler
  2. Destiny 2 Xur Nerede Egzotik Silahlar ve Zırhlar

Destiny 2 Xur Nerede Egzotik Silahlar ve Zırhlar

03 Ağustos 2019 10:43

Destiny 2'nin bir sonraki genişlemesi Shadowkeep ertelenmişti. En azından Dokuz'un ajanı Xur'un gelme zamanı geldi. Peki Xur Nerede ?

Destiny 2'nin 2. Yılını tamamladığımız gibi koleksiyonlarınızı tamamlamak için kullanabileceğiniz başka bir Exotics paketi ile geri döndü.

Xur Nerede?

Baş Kulesi ve üzerinde merdivenlerden aşağıya Hangar tarafına bakabilirsiniz Xur'u bulmak için. Alanın kuzey ucuna doğru bir podyumda ürküyor, merdivenlerden yukarı ve Kule'nin kenarına yakın.

Xur Ne Satar?

Her zaman olduğu gibi, Xur bir Exotic silah ve her karakter sınıfı için bir tane olmak üzere üç adet Exotic zırh sunuyor. Titans: Xur, One-Eyed Mask, bir Yılda İki Egzotik, sadece nadiren sattığı - ve El Geliştirilmiş El Topu Hedeflemesinde büyük bir role sahipti. Eğer Xur'un taşımadığı bir şeye ihtiyacınız olursa, size zaten sahip olmadığınız bir Egzotik'i garanti edecek pahalı bir Fated Engram'ı yakalayabilirsiniz. Ancak yalnızca Destiny 2 içeriğinin veya Forsaken'ın ilk yılından itibaren. Geçen yılki Yıllık Geçiş artışlarından gelen hiçbir şey Fated Engram havuzunda olmayacak, satın almadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bildiğinizden emin olun. Ayrıca Nightfall koşularını daha yüksek puanlar için ayarlamanızı sağlayan bir Five of Swords kartı da alabilirsiniz,

Huckleberry (Egzotik hafif makineli tüfek) - 29 Efsanevi Parıltı

ST0MP-EE5 (Egzotik Hunter Bacak Zırhı) - 23 Efsanevi Parıltı

Winter's Guile (Egzotik Warlock Eldivenleri) - 23 Efsanevi Parıltı

Tek Gözlü Maske (Egzotik Titan Kaskı) - 23 Efsanevi Parıltı

Huckleberry


Hafif makineli tüfeklerden hoşlanıyorsanız ve özellikle henüz The Recluse pinnacle silahını açmadıysanız, Huckleberry düşünmeniz gereken bir silahtır. PvE durumlarında düşmanları çok çabuk çiğniyor. Çok seri atışlar yapabiliyor. Aynı zamanda Rampage perk'i de taşıyor, bu da düşman gruplarını yakın mesafeden kesinlikle tahrip eden bir kurşun mafsal atışı yapıyor.

ST0MP-EE5


Şimdiye kadar ST0MP-EE5'iniz yoksa ve Hunter'ı oynuyorsanız, satın alın. Bu Egzotik, özellikle Raids'de, bazı sıkıntılı platform anları için çok önemlidir. Botlar zıplama yüksekliğini ve manevra kabiliyetinizi büyük ölçüde artırırken, sürat hızınızı ve kayma mesafenizi arttırıyor. ST0MP-EE5'te herhangi bir Hunter'ın kendisine sahip olmaması için çok fazla yarar var. Yani hunter oynuyorsanız kaçırılmaz bir nimet.

Rulolar :

Alan 1: Füzyon Tüfek Beceri; Hafif makineli tüfek el becerisi; Çekiş

Alan 2: Ok Toplayıcı; İzci Tüfeği Çöpçü

Winter's Guile


Mutlu Warlock'lar Winter's Guile'in tadını çıkaracak . Yakın dövüş saldırılarına sahip düşmanları öldürün ve Egzotik, yakın dövüş hasarınızı arttırır. Bundan daha basit bir şey yok.

Rulolar :

Alan 1: Roket Fırlatıcı Yükleyici; Momentum Aktarımı; Geliştirilmiş Etki İndüksiyonu

Alan 2: Av Tüfeği Çöpçü; Keskin nişancı tüfeği çöpçü

Tek Gözlü Maske


Pota'daki Devler arasında bir favori olan Tek Gözlü Maske , size zarar veren düşmanlara işaret eder. Onları izlemeyi ve yok etmeyi başarırsanız, bir aşırı koruma ve bir hasar artışı elde edersiniz. Bu, PvP'deki ödül ve Solstice of Heroes gereksinimlerini temizlemenize yardımcı olmak için harika bir seçenek.

Rulolar :

Alan 1: Açılan Pulse Rifle Amaç; Pompa eylemi; Gelişmiş El Topu Hedeflemesi

Alan 2: Doğrusal Füzyon Tüfek Rezervleri; Özel Cephane Bulucu

Bu haberimizde sizlere Destiny 2 Xur Nerede sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Umarım işinize yaramıştır. Diğer oyun haberlerimize bakmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.