1. Haberler
  2. Engel Tanımaz Fortnite Oyuncusu Ewok Artık Faze Clan Oyuncusu

Engel Tanımaz Fortnite Oyuncusu Ewok Artık Faze Clan Oyuncusu

30 Temmuz 2019 11:43

Gün geçmiyor ki sektörden gelen haberler yüzümüzde tebessüm oluşturmasın. İşitme engelli yayıncı Ewok artık Faze Clan için oynayacak.

Fortnite oynaması ve Twitch üzerinden yayınlar yapmasının yanı sıra işitme engelli bir oyuncu olmasıyla da adını duyuran Ewok, artık Faze Clan oyuncusu. Buna ek olarak Ewok, Faze Clan bünyesindeki ilk kadın oyuncu durumunda. Açıklamayı hem kendi Twitter hesabında hem de takımın kurucularından olan Ricky "Banks" Banks'in hesabından gördük. Durumdan hem Faze Clan hem de kendisi oldukça memnun görünüyor. Ricky Banks olayla ilgili olarak “Faze’e hoş geldin. İnanılmazsın ve bana ilham veriyorsun. Faze bünyesindeki ilk kadın. Bu kadar süre beklediğimize memnunum. Muhteşemsin.” açıklamasını yaptı.

Özellikle Ewok tarafından paylaşılan video ise gerçekten bu anlaşmanın yüz güldüren kısmı. Eğer bu 4 saniyelik içeriği izlerseniz neden böyle dediğimizi siz de görebilirsiniz. Ewok işaret diliyle takıma girdiğini söylerken yüzünden durumla ilgili sevinci oldukça net bir şekilde okunur durumda. Kendisini de Faze Clan ekibini de tebrik ediyoruz. Umarım böyle haberleri daha sık alırız.