1. Haberler
  2. Fallout 76'ın ilk Raid'i Geliyor!!!

Fallout 76'ın ilk Raid'i Geliyor!!!

30 Temmuz 2019 13:29

Bethesda, Fallout 76'nın ilk Raid'ini önümüzdeki ay alacağını açıkladı. Fallout 76'nın ilk Raid'i çok zorlayıcı olacağını da belirtmeyi unutmadılar.

Bir esnasında Fallout 76 Quakecon 2019 panelde, tartışıldı çok oyunculu odaklı RPG geleceğini duyurdu. Vault 94 raid başlatılması dahil.

Fallout 76 geliştirme direktörü Chris Mayer, "Vault 94 olan ilk Vault'u tamamlıyoruz" dedi. “Oldukça geniş bir Vault. Çok zor olacağını düşünüyoruz. Ben bizzat kendim, test ederken zorlandım. Bunun sonuna gelmeye çalışıyorum. Bunlardan bazıları aslında ortamda biraz daha iyi gizlenmemize yardımcı olabilir." diyerek de ekledi.

Mayer, Vault 94'ün "önümüzdeki birkaç hafta içinde gelecek." dedi. Gerçekten büyük ya da öngörülmeyen bir şeyi engellemesinin dışında. "önünün açması gerek" diyerek devam etti. Fallout 76 proje lideri Jeff Gardner, bunun kesinlikle Ağustos ayında olacağını söyledi. Bir tweet'e göre , 20 Ağustos belirli bir tarih.

Gardner, “Vault dört oyuncu için tasarlandı, ancak mazoşist seniz, solo, ikili ya da üçlü oynayabilirsiniz” dedi. “Çok zorlar. İçeri girdiğinizde, üç farklı zorluk seviyesinden birini seçiyorsunuz. Birincisine Acemi deniyor ve içeri girdiğinizde, hala çok zor yanlış anlamayın ama muhtemelen Vault ve bulmacalara alışmanın ve bununla nasıl başa çıkılacağının iyi bir yolunu bulmak zor olacak. Çok yapboz temellidir. Çetelerin açılmasıyla kapıları açmak ve farklı şeyler yapmak arasındaki doğru harman ve dengeyi bulmak zorundasınız. İkinci iki seviye bir zaman baskısı ekler. Dakikadan dakikaya kadar dahili zaman baskısı vardır, ancak bu, tüm [Raid] belirli bir süre içinde yapmanız gereken bir meta zaman baskısıdır." diyerek ekledi.

Önceki Fallout 76 açılımlarında olduğu gibi, bu Raidler tüm oyuncular için ücretsiz olacak. Gardner, Vault 94 baskınından sonra, oyuncuların Vault 96'yı takip etmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacak gibi göründüğünü belirtti. Gardner, "Şu anda ikinci Vault geliştiriyoruz." Dedi. "Tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyoruz, ancak çok uzak olmayan bir gelecekte olacak. Ve topluma bağlı. Bunları seviyorsanız ve daha fazla inşa etmemizi istiyorsanız, o zaman onları inşa etmeye devam edeceğiz." diyerek de ekledi.

Mayer, “Vault 94 hakkında geri bildirim alabileceğimiz ve daha sonra Vault 96 ile hareket edebileceğimiz bir sürüm bırakmayı istiyoruz” dedi.

Bu haberimizde Fallout 76 hakkındaki gelişmeleri aktarmaya çalıştık umarım işinize yaramıştır. Diğer oyun haberlerine göz atmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.