1. Haberler
  2. Fifa 2020 Hataları Güldürdü!

Fifa 2020 Hataları Güldürdü!

24 Mart 2020 08:58

Oyun severler tarafından sevilen popüler futbol oyunu FİFA 20, oyuncular tarafından beğenilirken, ortaya çıkan komik hatalar da gündeme geldi. FİFA 2020 Hataları Güldürdü!

FİFA 2020 HATALARI

Electronic Arts tarafından geliştirilen sevilen futbol oyunu FİFA 2020 oyun severler tarafından oldukça beğenilmekte. Hemen her yıl düzenli olarak piyasaya çıkarına FİFA oyun serisi giderek kendini geliştirmeye devam ediyor. Kendini geliştirirken aynı zamanda da hatalarından da söz ettiriyor.

EA Sports vasıtasıyla FİFA serisinin en iyi oyunu olarak piyasaya çıkarılan FİFA 20 oyununda insanları güldürecek bir hata gözümüze çarptı. Öyle bir durum ki, oyun kariyer modundayken Beşiktaş’ın Alman file bekçisi Loris Karius’u ilk 11’e almasanız bile Karius adında sahanın içerisinde gözümüze çarpıyor.

Bu durum da maçın normal seyrinde bir orta saha mücadelesinde olduğu gibi gol sevinçlerini de ortaya çıkarıyor. Daha sonra da ortaya çıkan detaylar insanları şaşırtıyor. Bazı kullanıcıların paylaştığı ekran resimlerine bakıldığında, Loris Karius sadece Beşiktaş’ın maçlarında değil de, farklı iki takımın karşılaşmalarında da görülebiliyor.

Mesela, ortaya çıkmış olan bir resme bakıldığında Brezilya-Arjantin karşılaşmasında Alman kaleci sahanın ortasında yer alıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan tüm bu yapay zeka hataları ve komik resimlerle fazlasınca eleştiri alan bu oyunun farklı modlarında da bazı komik olaylarla karşılaşabiliyorsunuz. Oyun hakkında detaylar geldikçe sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.