1. Haberler
  2. For Honor Uplay'de Bedava Oldu!

For Honor Uplay'de Bedava Oldu!

21 Ağustos 2019 22:47

Ubisoft, For Honor oyununu bir hafta boyunca PC platformu için ücretsiz dağıtıyor. Oyunu alırsanız sonsuza kadar sizde kalacak.

Öncekileri kaçırdıysanız For Honor'ı bedavaya alabilmek için bir şansınız daha var. Ubisoft'un kılıçlı oyununu Uplay üzerinden 27 Ağustos'a kadar bedavaya edinebilirsiniz. Ubisoft, 2017 Şubat'ta çıkış gerçekleştirip bir sürü içerik eklemesi, yeni harita ve karakterler eklenen oyunun sade halini, hiç güncellenmemiş halini dağıtıyor. Hatırlayacak olursanız aynı oyun daha önce Steam'de, Epic'te ve PlayStation'da da dağıtılmıştı. Görünüşe bakılırsa oyunu oynayan kitle büyütülebildiği kadar büyütülmeye çalışılıyor. Steam'de 76 TL karşılığında satılan oyunun Metacritic puanı 76. For Honor, kendisini oynayan oyuncular tarafından da methedilen bir oyun (en azından bedava alanların fikirlerine göre). Büyük umutlarla piyasaya sürülmesine rağmen beklenen etkiyi gösteremeyen oyunu nasıl bedavaya alacağınızı anlatalım sizlere.

Öncelikle bir Uplay hesabına sahip olmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle hepiniz bir Uplay hesabına sahipsinizdir zaten. Ardından bu linke tıklayarak resmi siteye gidiyorsunuz, hesabınıza giriş yapıp PC butonuna tıklarsanız oyun sonsuza kadar Uplay kütüphanenizde kalıyor. Şimdiden iyi oyunlar diliyoruz hepinize :)

For Honor, şu anda "Storm and Fury" adı verilen yedinci sezonunda, oyunda ayrıca an itibariyle Reigning Inferno adında geçici bir etkinlik de var. Detaylı bilgi için oyunu bedavaya alarak oynayabilirsiniz, hepinize iyi eğlenceler. Bir For Honor videosuyla baş başa bırakalım sizleri. İyi seyirler.