1. Haberler
  2. Fortnite Doğum Günü Pastası Görevi Nasıl Yapılır?

Fortnite Doğum Günü Pastası Görevi Nasıl Yapılır?

26 Temmuz 2019 15:39

Sezon 10 arasında Fortnite fazla bir şey getirmedi, ama bu arada oyunun ikinci doğum günü olay şimdi devam etmektedir. Peki bu görev nasıl yapılıyor?

Etkinliğin yanı sıra, her biri tamamlandığında yeni bir doğum günü temalı ödülün kilidini açacak ve tüm görevleri tamamlayanları bekleyen özel bir doğum günü pastası kazma ile birlikte bir dizi görev ile geliyor.

Toplamda tamamlanması gereken, çoğu kendi kendini açıklayıcı olan ve oyunu normal olarak oynayarak kolayca düzeltilebilen dört doğum günü mücadelesi var. Size biraz sıkıntı verebilecek olan, ancak, farklı doğum günü pastaları önünde dans etmektir. Benzer bir meydan okuma da geçen yılın doğum günü etkinliğinin bir parçası olarak gösterildi. Ancak bu pastalar farklı yerlerde gizlendi ve nereye bakacağınızı bilmiyorsanız sorun yaratabilir. Neyse ki, doğum günü pastası konumlarını bulmanıza yardımcı olmak için kullanışlı bir harita hazırladık.

Fortnite Doğum Günü Pastası Konumları Nerede?

Bu görevi tamamlamak için toplamda 10 doğum günü pastasının önünde dans etmeniz gerekiyor ve hepsi Fortnite adasının her tarafına dağılmış durumda. Neyse ki, nereye bakılacağını öğrendikten sonra, keklerin balonlarla çevrili olacağından kekleri kolayca görebilecek kadar kolay olmalıdır. Aşağıdaki doğum günü pastası konumlarının bir haritasını bir araya getirdik:


Görev Nasıl Tamamlanır?

Doğum günü pastalarını nerede arayacağınızı öğrendikten sonra, bu zorluğun tamamlanması sadece doğru yere gitme ve daha sonra şekerlemenin önüne bir hamle yapma meselesidir. Sağlığınız düşükse, kurtarmak için bir dilim pasta da alabilirsiniz; sadece sağlığınızı ve kalkanınızı canlandırmaya yardımcı olmakla kalmaz, ayrı bir doğum günü mücadelesinde ilerlemenize sayılır ve iki kuşu bir taşla vurmanıza izin verir.

Aynı bölgeleri farklı maçlarda tekrar ziyaret etmenize ve görevi tamamlamaya yönelik ilerleme kaydetmenize izin veren bu doğanın diğer bazı zorluklarından farklı olarak, bu zorluğu gidermek için 10 farklı pastayı ziyaret etmeniz gerekir.

Bu haberimizde Fortnite Doğum Günü Pastası Görevinin nasıl yapılacağını anlatmaya çalıştık. Umarım işinize yaramıştır. Diğer oyun haberleri için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.