1. Haberler
  2. Fortnite Farklı Saatleri Ziyaret Et Görevi Resimli Anlatım

Fortnite Farklı Saatleri Ziyaret Et Görevi Resimli Anlatım

03 Temmuz 2019 13:04

Fortnite Farklı Saatleri ziyaret et görevi 3 farklı saatin yanına gitmenizi gerektiren bir görev. 3 saat Evrilmiş Evler, Çer Çöp Çaprazı, Keyifli Köyde.

Bu saatlerin nerede olduğunu haritadan bakıp görünmediği halde Fortnite neden bu saatler ile ilgili görev verip bulmanızı istiyor. Hemde savaşırken yapmanızı istiyor. Çünkü harita bilginizi geliştirmenizi istiyor oyunu ezberlemeniz i ve arkadaşlarınla sohbet ederken şu saati olduğu yer değilde Evrilmiş evler demenizi istiyor. Ki bu şekilde ağızdan aza yayılması konuşulmasına yardımcı olmak için. Bunu bir görev ile başarmak güzel bir şey pazarlama açısında çok başarılı bir reklam bile olabilir. Yada ben fazla ayrıntılı düşünüyorumdur ve yapımcılardan biri oyunda 3 tane saat koyduk haritaya yaparken saati de göstermiyorlar bir işe yarasınlar bari demiş olabilir. Buda 2. teorim.

İlk saatimiz Evrilmiş Evler de yer alıyor. Evrilmiş evler ise haritanın şurasında yer alıyor.


Saat kulesinin dışarıdan görünüşü ise şu şekilde.


İkinci saatimiz ise Çer Çöp Çaprazın da yer alıyor. Çer Çöp Çaprazı ise haritanın şurasında yer alıyor.


Görselde arkada görülen yıkılmış yapı saat kulesidir. Bu şekilde yapıp bulunmamasını ummuşlar sanırım.


Evet fortnite farklı saatleri ziyaret et görevinin son saati de Keyifli Köy de.


Keyifli köyde Saat kulesi tam olarak şurada bulunuyor.


Umarız artık nerede olduklarını sizde biliyorsunuz. Kimden kopya çektiğinizi söylemeyin sonra fortnite bize kızar. Umarım bu haberimiz işinize yaramıştır. Diğer haberlerimize göz atmak ilikler için buraya basabilirsiniz. Esenlikler dilerim.