1. Haberler
  2. Fortnite Sezon 10 Geliyor!!!

Fortnite Sezon 10 Geliyor!!!

30 Temmuz 2019 14:56

Fortnite Sezon 10 neredeyse geldi. Epic'in popüler Battle royale oyununun bir sonraki sezonu 1 Ağustos Perşembe günü tüm platformlarda resmen başladı.

Geliştiricinin geleneksel olarak her mevsimsel değişimden önce yaptığı gibi, bir süredir ipucu gibi görünen birkaç resim atmaya başladı. Yeni sezon için çözgü tema.

Aşağıda görebileceğiniz ilk fotoğraf, Fortnite Dünya Kupası finallerinde paylaştı. Tweet, "Think Back" yazısını okuyor ve dev bir meteor tarafından ünlü bir şekilde tahrip edilen ve 4. Sezonda baştan aşağı Dusty Divot olan Dusty Depot'un bir görüntüsünü içeriyor. Sezon 10’da.


Bugün erken düşen ikinci resim oyuna gelen bir çeşit yeni makine gibi görünüyor. "İleriye Bak," tweet'i okuyor, bu da yeni sezonda gerçekleşen bir tür uzay-zaman kesintisine işaret ediyor. Aşağıdaki ikinci resme bakabilirsiniz. Mekanikten daha kayda değer olan şey, yanlardaki sembollerdir. Soldaki, Ziyaretçi'nin üzerinde süslenmiş bir sembolle, Sezon 4'te arkadan bir deriyle eşleşiyor. Bu ince referans, cildin veya karakterin bir kapasitede bir geri dönüş sağladığını gösteriyor olabilir.


Fortnite'deki her mevsimsel değişim tipik olarak dünyadaki bazı olaylardan önce gelir ve bu ayın başlarında dev bir robot daha önce Polar Peak'in altında donmuş olan canavarla savaşa girdi . Makine nihayetinde Neo Tilted'in altına gizlenmiş dev bir kılıçla çarparak canavarı yenmeyi başardı, ancak Yağma Gölü'ndeki Vault yüzleşmesi sırasında hasar gördü ve zamanla ilgili olay ne olursa olsun katalizör olabilecek hale geldi.

Sezon 10 ile sadece birkaç gün uzakta, Fortnite Sezon 9'daki görevleri tamamlamak için zaman hızla tükeniyor. Fortnite'nin ikinci doğum günü etkinliği de 31 Temmuz'a kadar sürüyor ve tamamlaması ve kilidini açması için kendine özgü zorlukları var. Çoğu oldukça basittir, ancak sorun yaratabilecek tek kişi 10 farklı doğum günü pastasının önünde dans etmenizi ister. Eğere yapmadıysanız Fortnite Doğum Günü Pastası Görevi Nasıl Yapılır haberimizi okuduğunuza ettiğinizden emin olun.

Bu haberimizde Fortnite'ın yeni sezonundan bahsettik umarım işinize yaramıştır. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.