1. Haberler
  2. G2A Nedir? G2A Sistemi Nasıl Çalışır? G2A Hakkında Herşey

G2A Nedir? G2A Sistemi Nasıl Çalışır? G2A Hakkında Herşey

01 Temmuz 2019 20:45

G2A Nedir, GamePazarının referans aldığı web sitesidir. G2A sistemini çok geçmiş tarihlerde oturtmuş global çapta çalışan bir oyun ilan sitesidir.

G2A Nedir?

G2A bir kişilerin veya firmaların ilan oluşturup satış yaptığı bir global web sitesidir. Ülkemize göre normal fiyatlar çıkıyor ama Avrupa da yaşayan birine göre gayet uyguna kaliteli oyunları bulabildikleri güvenilir bir sistemdir. Çok uzun zamandır aktif ve yatırım alan bu sistem globaldir ve her ülkede kullanılabilir. Satıcılar ellerindeki fiziksel veya dijital oyunları bu site aracılığı ile satar ve site bundan belli bir miktar komisyon alır. Sistem ve site güzel olduğu için tutmuştur. Harika bir sisteme öncülük eden bu site oyun dünyasınca neredeyse herkes tarafından bilinse de adını duymuş olan kişilerin bazıları ne iş yaptığını bilmez.  Herkes Triple A oyun oynamak ister ama herkesin bütçesi o kadar olmaya bilir. GamePazarı tam olarak bu fikir üstüne bu fiyatların zaten Türkiye de normal olarak kabul edilmesi üzerine doğmuş bir oluşumdur. G2A de aynı fikir üzerine Avrupa da kurulmuştur ve globalleşmiştir. Nasip bize artık.


G2A Sistemi Nasıl Çalışır?

G2A sistemi prensipte güvene dayanması gereken bir sistemi G2A güvencesine alarak kimsenin kimseye güvenmek zorunda kalmadan Internet üzerinden ucuza oyun alabilmesini sağlamıştır. Bunu aşamalar ile anlatmak gerekirse sistem tam olarak şu şekilde işliyor. Örneğin X kişisi Y kişisinden bir oyun almak istiyor. X, Y nin oyununu "al" butonuna basıyor. G2A X in parasını hazinesinde tutuyor sonra Y oyunu X e veriyor. X oyunu aldığını onayladığı zaman X in hazinede duran parasını Y nin bakiyesine ekliyor. Sistem bu şekilde kimsenin kimseye güvenmesini gerektirmeden temiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Burada ki temel nokta siteye güvenmekte site G2A istese herkesi dolandırabilir. Ama bunu yapmayarak daha fazla kazanıyor ve günden güne büyümeye devam ediyor.


Bu heberimde G2A nedir G2A sistemi nasıl çalışır size bildiğim kadarı ile onu aktardım umarım yarı dokunmuştur. Başaka haberimiz de görüşmek üzere Esen Kalın.