1. Haberler
  2. GamePazarı'nın Oyuncu Kitlesine Yönelik Avantajları

GamePazarı'nın Oyuncu Kitlesine Yönelik Avantajları

11 Mart 2019 07:08

Game Pazarı oyuncu kitlesine yönelik içerikler ve satışlar sunan bir platformdur. Bu platform yeni oyunlar almak ya da kendi oyunlarını satmak isteyenler için birçok avantajı beraberinde getiriyor. Her oyuncu aynı zamanda potansiyel müşteri kabul edildiği için alım- satış işleri çok daha hızlı ve pratik olmaktadır.

Game Pazarında İlan Seçenekleri

 Oyunculara yönelik sitede hızlı ilan ekleme seçeneği de geliştirilmiştir. Toplamda dört farklı kategoride mevcut olan ilanlara hızlıca göz atmak mümkündür. Satışa çıkarılacak ilanlar için en uygun başlık seçilebilir.

 İlanların içerisinde güncel ve eski platformlar mevcuttur. Bunların dışında taşınabilir oyunlar kapsamında değerlendirilebilecek nintendo 3DS, Playstation Vita gibi seçenekler yeni alıcılarını bekliyor. Son olarak nostaljik başlığı altında listelenen ilanlara da göz atılabilir. Bu oyunlar içerisinde birçok oyuncunun meraklısı olduğu Wii, Xbox ve Gamecube gibi oyunlar için nostaljik kategorisi incelenebilir.

 Alıcılara ve Oyunculara Sunulan Diğer Avantajlar

 Site oyunculara hızlı ve güvenli alışverişler vaat etmektedir. Bunların başında 24 saat sonrasında ödeme kolaylıkları geliyor. Oyunlarını satan kişiler sadece 1 gün içerisinde ödemelerin tamamını, beklemeden alabilir. Tüm oyunlar ve ilanlar için uygun komisyon fırsatları sunuluyor.

 Oyun tutkunlarını birer müşteriye ve alıcıya çeviren platform, her açıdan elverişli kabul edilmektedir. Tüm bu hizmetlerden ve avantajlardan faydalanmak için üye olmak yeterlidir. Üyelik işlemleri için ekstra bir ücret talep edilmiyor. Temel kimlik ve iletişim bilgileri yazıldıktan sonra ilan vermek ve var olan ilanları değerlendirmek mümkündür.