1. Haberler
  2. God of War: Ragnarok Duyuruldu

God of War: Ragnarok Duyuruldu

20 Eylül 2020 20:40

Sony’nin üretmiş olduğu en yeni oyun konsolu Playstation 5 ile beraber birçok oyun gün yüzüne çıkmış oldu. Tanıtılan bu oyunlardan birisi de God of War serisinin son oyunu God of War: Ragnarok oldu.

Sony’nin en ünlü oyun serilerinden birisi olan God of War serisine bir yenisi daha eklendi. Playstation 5 etkinliği ile beraber videosuna yer verilen oyun, oyun dünyasına damga gibi düşecek demek mümkün. Öte yandan etkinlikte yer verilen videoda oyuna dair çok fazla detaya yer verilmese de oyunun çıkış tarihi hakkında kısa bir açıklama bulunuyor.

Etkinlik sonunda birçok oyuncunun heyecanla beklediği oyun olan God of War: Ragnarok oyununu da duyurdu. Kısa bir teaser ile beraber duyurulmuş olan bu yeni oyun hakkında pek bir şey bilmesek de oyun gelecek yıl bizimle beraber olacak diyebiliriz.

Yayınlanmış olan videoda bir oynanış videosu veya bir detaya yer verilmezken bununda yanında oyunda olan karakterlere dair de bir animasyona yer verilmemiş. Öte yandan videoda yer alan simgelere ve sembollere göre oyunun ismi ve çıkış tarihiyle ilgili bilgilere de şahit olmuş olduk.

2021 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi planlanan oyunun, bu süreç içerisinde bir erteleme kararı alıp 2022’ye sarkacağı da üzerinde durulan konular arasında. Yine de yeni bir God of War oyununun hala geliştirme aşamasında olduğunu vurgulamakta fayda var.

God of War’ın Hikayesi Devam Ediyor!


2018 yılının sonlarına doğru gördüğümüz PS4 konsolu özel oyununun devamı niteliğinde olacak olan God of War: Ragnarok, yine Sony’nin Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilecek ve bununla beraber büyük ihtimalle oyunun hikayesi Kratos ve Atreus’un etrafında şekillenmiş ve şekillenmeye devam eden olayları anlatmaya devam edecek nitelikte olacak. Bu ikilinin macera dolu serüveni oyuncuyu büyüleyecek cinsten.