1. Haberler
  2. Grid Yeni Çıkış Tarihi Duyuruldu

Grid Yeni Çıkış Tarihi Duyuruldu

04 Temmuz 2019 20:52

Araba ve yarış simülasyonu severlerin merak içerisinde beklediği oyunlardan birisi olan Grid yeni çıkış tarihi ile oyun medyasının gündeminde.

Grid'in geliştirici ekibi olan Codemasters oyunun kendilerinden bağımsız olan bazı sebeplerden ötürü Eylül 2019 tarihinde yayınlanamayacağını belirtti. Ancak ekip aynı zamanda basına ertelemenin uzun bir süre almayacağını ve Grid yeni çıkış tarihi olarak Ekim ayını seçeceğini söylediler.

Oyun E3'te yarış severlerin epey dikkatini çekmişti. Grid konsollar ve bilgisayarda oynanabilir olarak çıkacak ve kesin çıkış tarihi olarak 11 Ekim belirlenmiş durumda.

Grid Fragmanı ile de ilgi toplamıştı

Yarış tutkunlarının oyunu beğenmesinde en önemli olan unsurlardan bir diğeri de yayınlanan fragmandı. Grid yeni çıkış tarihi 8 Ekimde Ultimate Edition satın alanlar için oynanabilir olarak açılacak. Bakalım oyun fragmanındaki etkiyi, gerçek oyuncular için de elde edebilecek mi? Eğer güzel bir gidişat yakalayacak olurlarsa, oyun dünyasında markalaşmalarının muhtemel olduğunu belirtelim.

Marka Fernando Alonso ile de oyun için çalışmakta. Alonso oyunun danışmanlığını yürüterek destek olmuş. Son olarak oynayacak arkadaşlarımıza iyi eğlenceler dileyelim. İşte karşınızda yüksek etkileşim almış olan o E3 2019 fragmanı.