1. Haberler
  2. Hitman 3 Çıkış Videosu Paylaşıldı

Hitman 3 Çıkış Videosu Paylaşıldı

19 Ocak 2021 22:53

IO Interactive tarafından geliştirilmekte olan ve yayınlanması planlanan aksiyon- gizlilik türünü temel alan Hitman 3’ün beklenen çıkış videosu yayınlandı.

Sony’nin yeni nesil konsolu Playstation 5 konsolunun tanıtımını yaptığı “Oyunların Geleceği” adlı etkinlikle beraber duyurulan aksiyon ve gizlilik türü oyun Hitman 3’ün uzunca bir süredir beklenen çıkış videosu yayınlandı. IO Interactive firması tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan oyun, bu hafta içerisinde 20 Ocak 2021 tarihinde PS5, Xbox Series X ve S, PS4, Xbox One, Google Stadia ve PC oyuncuları için çıkış yapacak.

Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak olan oyunun Standart sürümünün fiyatı 260 TL olurken, Deluxe sürümünü ise 390 TL fiyat etiketleri ile ön sipariş edebilirsiniz. Öte yandan oyunu ön sipariş ile veyahut çıkışı ile beraber 10 gün süre içerisinde satın alırsanız, Hitman 1 GOTY Edition Access Pass DLC’sine ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Öte yandan bu muhteşem teklife 30 Ocak Cumartesi gibi Türkiye Saati ile 16:00’a kadar devam edecek.

Ajan 47, 20 Ocak Günü Oyuncularla Bir Araya Gelecek


World of Assassination üçlemesinin son oyunu olarak çıkış yapacak olan oyunda Ajan 47, Hitman 3’te tüm kariyeri boyunca en önemli kontratları için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüş sağlıyor. Buna ek olarak ortamın git gide sakinleştiği dünya asla eski halini alamayacak. Oldukça egzotik ve bir o kadar ayrıntılı noktaları keşfedeceksiniz.

Birbirinden farklı seçimler yapabileceğiniz gibi yeniden oynanabilirlik de sunan serinin son oyunu oyunculara oldukça sürükleyici bir hikaye vadediyor.