1. Haberler
  2. Hitman 3, Tüm Dünyada Satışa Sunuldu

Hitman 3, Tüm Dünyada Satışa Sunuldu

21 Ocak 2021 22:29

IO Interactive tarafından geliştirilen ve bir oyun efsanesi halini alan Hitman’in son oyunu yayınlandı. Öte yandan muhteşem serinin son oyunu olarak bilinen Hitman 3, tüm dünya genelinde satışa sunuldu. Hem PC hem de konsol platformunda satışa sunulan oyun çıkış yapar yapmaz birçok oyunsever tarafından satın alındı.

Birçok oyuncunun büyük bir merakla beklediği Hitman 3 sonunda tanıtıldı. Yıllar öncesinde oyun dünyasında kendini duyuran Hitman oyun serisinin üçüncü ve son oyunu olarak bilinen Hitman 3, konsol için satın almak isteyenler için tüm dijital mağazalarda olmakla beraber PC platformunda ise Epic Games Store üzerinde satışa sunuldu. Oyun oldukça uzun bir sürenin ardından nihayet oyuncularla buluştu.

IO Interactive oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Hitman 3, ilk kez geçtiğimiz haziran ayı içerisinde Playstation 5 yeni nesil konsolunun lansmanında ortaya çıkmıştı. Bununla beraber geliştirici ekibin vermiş olduğu sözü tutması ile beraber oyun, PS5, PS4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve PC platformunda oyuncularını bekliyor. Ayrıca oyunun fiyatına bakacak olursak oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Hitman 3 Fiyatı Ne Kadar?


Hitman hem PC oyuncuları he oyun konsolları için birbirinden farklı 2 sürüm ile satışa çıktı. Bununla beraber PC platformunda oynayacak oyuncular, oyunun standart paketine 260 TL gibi bir fiyat üzerinden erişim sağlayabilirken Playstation 4 ve Playstation 5 oyun konsollarına sahip oyuncular ise 499 TL fiyat ile oyuna sahip olabilecekler. Ek olarak Xbox Series X ve Series S konsollarından Hitman 3’ü satın almak istediğinizde ise 260 TL fiyat ile satın alabileceksiniz.