1. Haberler
  2. İngiltere'nin En Çok Satılan 10 Oyunu

İngiltere'nin En Çok Satılan 10 Oyunu

05 Ağustos 2019 19:56

Fire Emblem: Three Houses , yeniden canlanan FIFA 19'dan gelen güçlü rekabeti sürdürerek, bu hafta İngiltere'deki oyunlar tablosunda 1 numaradaki yerini tuttu.

Satış izleyicisi Chart-Track çok yakın bir çağrı olduğunu ancak Switch exclusive'in 3 Ağustos'ta sona erecek haftanın tüm formatlı fiziksel satış çizelgesindeki yerini korumayı "yönettiğini" söyledi.

FIFA 19, en iyi grafik performansını 6 haftada 2 numara ile gerçekleştirdi ve yeni futbol sezonu başladı ve perakendeci fiyat promosyonlarından biraz yardım aldı. Bunun altında, Crash Team Racing: Nitro-Fueled , No.3'te taşınmaz konumunda. Bu haftaki yeni giriş, 5 numaradan başlayan Madden NFL 20.

EA'nın yeni Amerikan futbol unvanını beğendik, Eddie Makuch Madden NFL 20 incelemesinde 8/10 ödüllendirdi . "Madden NFL 20, bazı bölgelerde öne çıkan ve diğerlerinde arzulanan bir şeyi bırakan yıllıklandırılmış profesyonel futbol serisinin geliştirilmiş bir versiyonudur" dedi. “Yeni QB1 kariyer modu - NCAA futbol deneyiminin bir barbarını içeriyor - genel olarak, anlamlı veya ilginç bir şey sunmayan yarı pişmiş bir fikir gibi hissediyor. yeni X-Factor ve Superstar yetenekleri, deneyimli oyunculara ve yeni gelenlere, oyun oynamayı planlamak ve topun her iki tarafındaki stratejiyi düzenlemek için yeni bir yol sunmak için bilinen oyun formülünü salladı." diyerek de ekledi.

Fire Emblem: Three Houses, 9/10 içeren olumlu bir eleştirel kabul gördü. Eleştirmen Kallie Plagge, "Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, tek düşünebildiğim başka bir oyuna başlamıştı" dedi. “Çözülmeden kalan gizemleri merak ediyordum, elbette, ama hatalarımı da çözmeyi umuyordum. Yeterince konuşmadığım karakterler, işe almadığım öğrenciler ve birimlerimi eğitmek için çok daha etkili yollar vardı. İkinci bir oyun, başlangıçta tanıdık bir zemini ele alır, ancak ilk önce çok fazla şey öğrendikten ve büyüdükten sonra, aynı zamanda taze hisseder: Bu, Three Houses'ın mekanik karmaşıklığı ve derinliği ile karakterleri ile beslediği bağlantılardan bahseder - Stokları mı yoksa savaş alanlarını mı yönetiyorsun, bu, gerçi bile olsa, bırakması zor bir oyun.

UKIE ve GfK Chart-Track izniyle, bu haftaki ilk 10 satış tablosunu okuyabilirsiniz . Bu tablonun dijital satış verilerini içermediğini ve bu nedenle tüm İngiltere oyun satışlarını temsil ettiği düşünülmemelidir.

1. Fire Emblem: Three Houses
2. FIFA 19 
3. Crash Team Racing: Nitro-Fueled 
4. Super Mario Maker 2 
5. Madden NFL 20 
6. Grand Theft Auto V 
7. Mario Kart 8 Deluxe 
8. Wolfenstein: Youngblood 
9. Super Smash Bros. Ultimate 
10. Minecraft 

Bu haberimizde sizlere İngiltere'nin En Çok Satılan 10 Oyununu anlattık umarım işinize yaramıştır. Diğer oyun haberlerimize bakmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.