1. Haberler
  2. JETT: The Far Shore, 2021 Yılında Tanıtılacak

JETT: The Far Shore, 2021 Yılında Tanıtılacak

20 Eylül 2020 21:36

Superbrothers ve Pine Scented imzalı iki firma tarafından geliştirilmiş olan oyunun 2020 yılında yayınlanması planlanırken, son durumlar nedeniyle JETT: The Far Shore, 2021 yılında oyuncularla buluşacak.

Sword &Sworcery’nin yaratıcılarından birisi olan Superbrothers, Sony’nin Playstation 5 oyun konsolunun tanıtıldığı “Oyunların Geleceği” adlı etkinlikte yeni JETT: The Far Shore’u duyurdu. Geliştirici ve yayıncı firmalar olan Superbrothers ve Pine Scented Software ile yılbaşına doğru tanıtılması planlanan ve açık dünya macera oyununu maalesef ki 2021 yılına erteledi. Öte yandan geliştirici ekip ise bu konuya dair şu sözlere yer verdi: "JETT'in uçuşa geçmesi ve yıldızlararası yolculuğu iyi durumda tamamlaması için takım olarak daha fazla zamana ihtiyacımız olacak."

Sinematik Bir Aksiyon Macera Oyunu JETT: The Far Shore…

JETT: The Far Shore esasında bir sinematik aksiyon ve macera türü bir oyun denilebilir. Unutlmaya yüz tutmuş bir grup insanın bir gelecek yaratmak amacıyla yıldızlararası bir yolculuğa çıkıyor. Gözcü olarak bilinen Mei karakterini yöneteceğiniz bu okyanus gezegeninde birçok maceraya atlamanıza yardımcı olan JETT: The Far Shore oyununda, JETT’in başına geçerek kontrolü ele alabilir ve uçsuz bucaksız bir bilinmezliği ekibinizle takip edebilir yeni hikayeler ile dolu kapıları açabilirsiniz.

JETT: The Far Shore Konusu Nedir?


JETT: The Far Shore’un konusuna bakacak olursak oldukça ilginç hikayelerin ve oldukça ilgin konuların barındığını görebiliriz. JETT: The Far Shore esasında bir sinematik aksiyon macera oyunu diyebiliriz. Unutulmuş bir grup halkın geleceğini çizeceğiniz ve yıldızlararası bir yolculuğa çıkacağınız bu hikaye de birçok olaya şahit olacak, haklınızın güvenliğini korumaya çalışacak, yeni yerler keşfedeceksiniz.

Oyun dünyasında büyük bir merak uyandıran, konusu ve hikayesi ile sabırsızlıkla beklenen JETT: The Far Shore’ın gelecek haberlerinde görüşmek üzere.