1. Haberler
  2. Life is Strange 2’nin Bir Kısmı Ücretsiz Oldu

Life is Strange 2’nin Bir Kısmı Ücretsiz Oldu

20 Eylül 2020 19:37

DONTNOD firması tarafından geliştirilmiş olan ve birçok oyuncunun severek kütüphanesine eklediği Life is Strange 2’in birinci bölümü ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

DONTNOD firması tarafından geliştirilmiş olan ve bununla beraber Square Enix tarafından piyasaya yayınlanmış olan macera ve gizem türü oyunun birinci bölümü Playstation, Xbox ve Steam mağazalarında ücretsiz olarak sunuluyor.

Life is Strange 2, bilindiği gibi birbirinden ayrı 5 farklı bölümden oluşmaktadır. Öte yandan Playstation Store, Xbox Store ve Steam mağazalarında satışa sunulmuş durumda. Playstation Store’da 51,00 TL fiyata sahipken, Xbox Store’da 60,00 TL, ve Steam mağazasında ise 23,99 TL fiyat etiketiyle bizlerle buluşuyor. Lakin oyunun tüm bölümlerini edinmek istiyorsanız toplu olarak da satın alabilme imkanına sahipsiniz. Playstation Store’da 203,00 TL gibi bir fiyatla satılırken, Steam’de 95,96 TL ve Xbox mağazasında ise 240,00 TL fiyata sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun Birinci Bölümü Ücretsiz Oldu


Life is Strange serisi binlerce oyuncu tarafından severek oynanan bir oyun diyebiliriz. İçerisinde bulundurduğu gizem ve hikaye açısından oldukça sevilen oyunu, DONTNOD Entertainment firması geliştirmiş bulunuyor. Oyunda ki iki kardeşin bir kaza sebebiyle evden kaçmak zorunda kalırlar. Bunun yanında polisten korkan Daniel’in nesneleri düşünceyle oynatma yeteneği ile beraber Meksika’ya yol alıyorlar. 16 yaşındaki Sean, kardeşi Daniel’in güvenliğini sağlamak amacıyla ve onun doğruyu ve yanlışı ayırt etmesi için yardımcı olur. Öte yandan Meksika’ya gidilen yolda birçok sorun ve birçok gizemli olaylarla karşı karşıya kalacağınız Life is Strange 2, sizlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.