1. Haberler
  2. LolSkin Kullananlar Dikkat Perma Ban Dalgası Geliyor

LolSkin Kullananlar Dikkat Perma Ban Dalgası Geliyor

06 Temmuz 2019 14:48

League of Legends yetkililerinden Riot Xectar açık açık tehdit etti. LolSkin Kullananlar dikkat edin perma ban dalgası yakın dedi.

Riot ofisi artık insanların para ödeyerek aldığı kostümlerin sadece kendiniz bile görebiliyor olsanız görmenizin haksızlık olduğunu kanıtlıyor. Önceden de 3. Parti yazılımlar yasak yasak demişlerdi. LolSkin'den ban yenmiyor diye düşünen kişilerin sayısının artması sonucu artık Riot bu durumdan sıkıldı. Öncelik verdiği 3.parti yazılımların "Oyunun dengesini bozan yani haksız bir şekilde kazanç sağlayan yazılımlara öncelik vermiştik artık zamanı geldi" dedi. Teknik olarak hile sayılmasa da (haksız kazanç sağlamasa da) yinede insanların aptal yerine konulmasından hoşlanılmadığını belirti.

Bende Permaban Cezası Alır mıyım?

Permaban cezası almamak için programı silmeniz yeterli değil oyun içerisindeki dosyalara müdahale edilmemiş olması gerek. Oyunun içerisinde ki dosyaları temizlemek içinde şu linkten indirebilirsiniz. "Yeniden Güncellemeye Zorla (Force Repatch)" seçeneğinden onarmanız gerek. Yada lolün kurulu olduğu yerden silip baştan kurabilirsiniz. Ben 2. seçeneği tercih etmenizi öneririm ne olur ne olmaz.


Önceden Kullandım ama Şuan Kullanmıyorum Ne Olacak Bana?

Eğer verilen linkten League of Legends oyununu onarma işlemi gerçekleştirdi isen sıkıntı yok. Yada League of Legends i baştan kurduysan sıkıntı yok. Önceden kullandığın için ban yemiyorsun ama bir daha bulaşmama kaydı ile hatta kendi cümleleri ile şu şekilde anlatmışlar "Bugünden sonra bir daha kullanmazsan, eskiden kullandığın için herhangi bir ceza vermeyeceğiz.". Yani kafanız rahat olsun bu açık tehdit şuandan itibaren kullanan insanlar için geçerli.

LolSkin Kullananlar Dikkat

Şuan ban yememiş olabilirsiniz. Ama çoktan listeye girdiniz. Ve evet banlanacaksın bu sebeple acilen insanlar para vererek aldıkları kostümleri ücretsiz kullanarak kendini akıllı sanmaktan vazgeç. Doğru yolu haberi okuduğun anda seç ve sana bir şey kazandırmayan bu programı kaldır. Sonrada Lol dosyalarını onar, unutma League of Legends herkes için adil bir oyun ve sen bu adaleti bozamazsın.

Bu haberimizde riot yetkilisi Riot Xecthar ın lol skin kullananlar dikkat adlı eserini anlatmaya çalıştım umarım işinize yaramıştır. Diğer haberlerimize buraya basarak ulaşabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek üzere esen kalın.