1. Haberler
  2. Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişime Açılıyor!

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişime Açılıyor!

20 Ağustos 2019 18:22

Uzun süredir beklediğimiz, TaleWorlds'ün adına bizi ağaç ettiği oyun Mount & Blade II: Bannerlord sonunda geliyor. Gelişme bir videoyla açıklandı.

Mount and Blade, TaleWorlds Entertainment tarafından üretilen açık dünya bir rol yapma oyunu serisidir. Oyunda ordunuzu toplayabilir, savaşlara katılabilirsiniz. Hem Türkiye'de hem de dünya çapında bolca methedilen serinin yeni oyunu için yedi senedir bekliyorduk. Nihayet oyunla ilgili önemli bir gelişme geldi. Geliştiricilerin de önceden söylediği gibi, oyun erken erişimle beraber kullanıcılara açılacak. Erken erişimin piyasaya çıkma tarihi ise Mart 2020 olacak. Taleworlds Entertainment'ın konuyla ilgili yayınladığı videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.


Videodan anladığımız kadarıyla Mount and Blade: Warband'in dokusu değiştirilmeyerek grafiklerde çok önemli geliştirmeler yapılmış. Bunu zaten sürekli gelen geliştirici bloglarındaki ekran görüntülerinden gözlemleyebiliyorduk fakat bu yeni videoyla daha iyi görmüş olduk. Oyunun çıkması çok uzun sürdüğü için oyuncuların oyundan beklentisi de artmış durumda, bu yüzden ortalama bir oyun bizi memnun etmeyebilir. Umarız Taleworlds de bu durumun farkındadır ve oyuncuları beklettiği yedi sene boyunca boş durmayıp beklentileri karşılayabilecek bir oyun üretmiştir. Yoksa Mount and Blade'in dünya kamuoyundaki karizması tek oyunda çok büyük çizilebilir, ki bunu hiçbirimiz istemeyiz. Mart 2020'de erken erişime açılacak oyunun yeni yayınlanan videosu hakkındaki görüşlerinizi alt taraftan bizlerle belirtebilirsiniz, hepinize iyi oyunlar :)