1. Haberler
  2. NBA 2K20 Çıkış Tarihi Fragman ile Duyuruldu

NBA 2K20 Çıkış Tarihi Fragman ile Duyuruldu

01 Temmuz 2019 14:53

Bugünün büyük haber 2K cephesinden geldi NBA 2K20 Çıkış Tarihi duyuruldu. 2K20 Fragmanı da aşağıda yer alıyor. Tarih oldukça yakın!

Basketbol severlerin çoğunun favori oyun serisi NBA 2k, bu sene çıkartacağı yeni oyunu ile ilgili, oyuncuları sevecek haberi paylaştı. Firmanın duyurusuna göre NBA 2k20 çıkış tarihi 6 Eylül 2019 olarak açıklandı. Oyuncuların favori basketbol oyunu 2k20, bu sene yayınlayacakları oyunda kapak oyuncusu olarak Dwyane Wade belirlenmiş. Ünlü basketbolcunun bu sezon ligdeki son yılı olduğu da bilinmekteydi. Oyun Wade'i Legendery Edition isimli üst sınıf paketinin kapağı yaparak emeğinin karşılığını vermeye çalışmış.

Oyunun diğer sürümü olan Standart Edition'da ise Anthony Davis kapak fotoğrafında yer almakta. İki fotoğrafı da gayet başarılı bulduğumuzu, gönlümüz rahat bir şekilde belirtebiliriz.

NBA 2K20 Fragmanı

Oyunun bu seneki fragman videosu da şu ana kadar yayınlanan fragmanları arasında rahatlıkla zirvelere oynayabilecek nitelikte olmuş diyebiliriz. Hala izlememiş olanlar için aşağıya bırakalım. 


Fragmana dair görüşleriniz nelerdir? Belirtmek için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Şimdiden oyunu alacak herkese iyi oyunlar.