1. Haberler
  2. Nintendo Switch Kullanıcılarına Denemeleri İçin Mario Oyunu

Nintendo Switch Kullanıcılarına Denemeleri İçin Mario Oyunu

03 Ağustos 2019 15:12

Ücretsiz oyun denemeleri PS4, Xbox One ve PC'de yaygındır, ancak Nintendo konsollarında çok daha az. Ancak, bir Nintendo Switch Online abonesiyseniz, yakında sistemin Mario oyunlarından birini sınırlı bir süre için ücretsiz olarak oynama şansınız olacak.

7 Ağustos'tan itibaren Nintendo, Mario Tennis Aces için ücretsiz deneme süresi düzenleyecek . NSO üyeleri 13 Ağustos'ta saat 23: 59'a kadar tüm oyununu ücretsiz oynayabilecekler. Oyun, Eshop'tan 20 Ağustos'a kadar % 30 indirim yapacak. İndirimden alabilir ve yaptığınız herhangi bir ilerlemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Mario Tennis Aces, 2018 Haziran'ında başlatıldı ve o zamandan beri sürekli bir güncelleme ve yeni içerik akışı aldı. Oyunun final serbest DLC karakteri Dry Bowser , Wario ve Waluigi için alternatif kostümlerle birlikte geçen ay geldi. Oyun şimdi, Boom Boom ve Pauline gibi daha önce hiç Mario Tennis unvanında görünmeyen bir avuç dahil olmak üzere 30 oynanabilir karakter içeriyor.

Eleştirmen Justin Clark, "Tetris Etkisi burada tam hızıyla devam ediyor; krediler çekildikten günler sonra, hala bir Power Shot'dan doyurucu bir şekilde can atıyorum, zihinsel olarak eşleşiyor ve işleri nasıl farklı bir şekilde yapabileceğimi hayal ediyorum biraz daha fazla odaklanma ve bilgi birikimi verildiğinde, Mario Tennis Aces, bu dizinin en iyi şekilde yaptığını yapar ve çoğunlukla daha önce elde edilmeyen şeyleri geliştirir. " dedi.

NSO abonelikleri bir ay boyunca 6 ABD Doları / 3,49 ABD Doları / 6 ABD Doları, üç ay boyunca 8 ABD Doları / 7 ABD Doları / 12 ABD Doları ve bir ay boyunca 20 ABD Doları / 18 ABD Doları / 30 ABD Doları arasında kullanılabilir. Nintendo ayrıca, $ 35 / £ 31.49 / AU / $ 55 olan ve bir çok sistemde sekiz taneye kadar Nintendo Hesabı kapsayan yıllık bir Aile Üyeliği sunuyor. Hizmetin diğer avantajları arasında Çevrimiçi Switch oyunları oynama, NES oyunları kütüphanesine erişim ve oyunun yedeklenmesi yeteneği bulut üzerinden kazanılabilir. Amazon Prime üyesi iseniz, Twitch'den dokuz aylık ücretsiz NSO alabilirsiniz.

NSO üyelerinin faydalanabileceği tek ücretsiz özellik bu değil. Nintendo ayrıca Super Smash Bros. Ultimate için ücretsiz bir Spirit Board Challenge Pack sunuyor . Paket sadece NSO aboneleri için geçerlidir ve oyunun Ruh Kurulu modu için yararlı öğelerin bir çeşidini içerir.

Bu haberimizde sizlere Nintendo Switch hakkında bilgileri aktamaya çalıştık. Diğer oyun haberlerimize göz atmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.