1. Haberler
  2. One Punch Man Oyunu için Oynanış Fragmanı Çıktı!

One Punch Man Oyunu için Oynanış Fragmanı Çıktı!

10 Temmuz 2019 13:11

Bandai Namco Entertainment One Punch Man: A Hero Nobody Knows için bir oynanış fragmanı yayınladı. Oyunun hayranlarıda bu durumdan epey mutlu görünüyor.

Oyun çıkış tarihi belli olmasa bile kitlesini hazırda bekleten projeler yapmaya devam ediliyor. Oyun bir dövüş oyunu hayranlarını mutlu edecek bir hikayeye de umarız sahiptir. Yoksa eleştiri oklarını fazlası ile üstüne çekecektir.

Geliştirici firması Bandai Namco Entertainment için umut vaat eden bu oyun için herkes heyecanlı. Hikaye hakkında bir bilgiye sahip değiliz geliştirici firma bu konuda ser verip sır vermiyor. Hikayenin Saitama üzerinden döneceğini tahmin ediyoruz anime ve mangaların da işlenen konu ile ilgili olup olmadığı ise merak konusu. Geliştirici firma oyunu 3 platform da çıkatmayı planlıyor PS4, XBox One, PC şeklinde. 3 platformda da başarılı bir oyun çıkacağını savunan geliştirici firma için artık tek beklenen çıkış tarihini açıklayıp bizim gerginliğimizi üzerimizden almaları.Bu haberimizde One punch man hakında bilgi vermeye çalıştık umarım işinize yaramıştır. Diğer haberlerimize buraya basarak bakabilirsiniz. Başaka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.