1. Haberler
  2. Pc İçin Yeni Bir Control Oynanış Videosu Yayınlandı

Pc İçin Yeni Bir Control Oynanış Videosu Yayınlandı

05 Temmuz 2019 18:19

Remedy Entertainment 'ın geliştirdiği Control adlı oyunun Pc sürümü için yeni bir oynanış videosu yayınladı. Yayınlanan video büyük beğeni topaldı.

Remedy Entertainment kimdir?

Max Payne, Alan Wake, Quantum Break gibi yapımların yapımcısı olan Remedy Entertainment başarılı işlere imza atmış bir oyun geliştirme şirketidir. Video oyun endüstrisinde 1995 yılından beri hizmet veren bu şirketin ilk oyunu Death Rally dir. 

Quantum Break, Alan Wake gibi oyunlarının yayımcılığını üstlenen Microsoft Studios bu sefer yani oyunları olan Control ü yayımlamak için düşünülmemiş.  Remedy Entertainment'ın bir bildiği vardır diyoruz. Oyunun PS4 e de çıkacağı düşünülür ise zaten normal olarak Microsoft Studios yayımlamaması normal karşılanabilir. Max Pane serisinde zaten Rockstar Games ile beraber yaptıkları için Rockstar Games'in yayımlaması çok normal ama rockstar ile çalışmamış olsalar şuan bir XBox exclusive oyunu görmemiz mümkün olabilirdi.

Control Oynanış Videosu Hakkında

Remedy Entertainment oyunarı Control hakkında 1 dakikalık lık bir oynanış videosu yayınladı. Oyunun pc sürümü için RTX teknolojisi ile nasıl göründüğünü göstermek için yayınlanan bu video da oyunun hikayesi ile ilgili bir spoiler yok. Fakat oynanış ve mekaniklerin nasıl göründüğünü yeterince gösteriyor ve kıyaslıyor. Bizimde gayet başarılı bulduğumuz Control için bu video yeterince tatmin edici. Control için heyecanı arttırıyor ve bizi gaza getiriyor. İşte yayınlanan video;Sizde yorumlarda video ile ilgili yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Diğer haberlerimize bakmak için buraya basabilirsiniz.