1. Haberler
  2. Pokemon Go Yeni Parlak Şampiyonlar Ekliyor

Pokemon Go Yeni Parlak Şampiyonlar Ekliyor

05 Ağustos 2019 19:43

Yazın üçüncü ve son Pokemon Go Fest, bu hafta Japonya'nın Yokohama'sında başladı ve etkinliği anmak için Niantic, sınırlı bir süre için dünya çapında yeni bir Parlak Pokemon hazırlıyor.

Bugünden başlayarak, 5 Ağustos, öğleden sonra 14:00 / 17:00 / 22:00, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, Shiny Poliwag ile vahşi doğada karşılaşabilme şansına sahip olacaklar.

Bu etkinlik sırasında ortaya çıkan tek özel Pokemon değil. Shiny Poliwag geldikten birkaç saat sonra, şapka takan Pikachu 12 Ağustos'ta saat 01:00 / 04:00  / 09:00 / 17:00 tarihine geri dönecek. İkonik fare Pokemon her gün farklı bir şapka takacak. herhangi birisini ilk müsait olduklarında kaçırdılar, koleksiyonunuza eklemek için ikinci bir şansınız olacak.


Tıpkı Chicago ve Dortmund'daki önceki iki Pokemon Go Fest'te olduğu gibi, Niantic de bu haftaki etkinlikte bir dizi küresel zorluk yaşayacak, bu yüzden şahsen katılamıyor olsanız bile, yine de eğlenceye katılabilirsiniz. İlk iki küresel meydan okuma setini tamamlamanın bir ödülü olarak Niantic, Efsanevi köpekler Entei ve Raikou'yu özel Baskın Günleri için geri getirdi ve eğer oyuncular bu haftaki zorlukları yeterince çözebilirse Suicune için de aynısı geçerli olacak.

Pokemon Go Fest'e ek olarak, Niantic bu hafta oyunda yeni bir hediye temalı etkinlik düzenledi . Geliştirici, 5-19 Ağustos tarihleri ​​arasında, envanterinizde taşıyabileceğiniz hediye sayısını 20'ye çıkarırken, her gün açabileceğiniz hediye sayısı 30'a yükseltiliyor. Bunun üzerine, herhangi bir Yumurtadan aldığınız Yumurtalar hediyeler sadece yumurtadan 2 km'ye ihtiyaç duyacaktır, fakat onlardan yumurtadan çıkacak Pokemon normalde 7 km yumurtadan çıkacak olanlardır. Ayrıca, bu Yumurtalardan birinden Parlak bir Bonsly'i yakalama şansına sahip olacaksınız.

Diğer Pokemon Go haberlerinde Rayquaza, 2 Eylül'e kadar Raid Savaşlarına geri döndü ve bu kez şanslı oyuncular Parlak Rayquaza ile karşılaşabilecekler. Team Rocket ayrıca dünyadaki çeşitli PokeStop'larda da görünmeye devam ediyor ve yeni Gölge Pokemon türlerine sahipler.

Bu haberimizde Pokemon Go ile ilgili gelişmeleri aktarmaya çalıştık. Diğer oyun haberlerimize göz atmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.