1. Haberler
  2. Pubg Erangel 2.0 Güncellemesiyle Yenileniyor

Pubg Erangel 2.0 Güncellemesiyle Yenileniyor

06 Şubat 2020 18:11

Pubg oyun severlere sunulduğu günden beri çok sevilen ve güncelleştirmeleri sıkı takip edilen bir oyun. Bu oyunun en güzel tarafı hem mobil cihazlardan hem bilgisayardan hem de oyun konsolları ile oynanabilmesi. Pubg piyasaya ilk sürüldüğünde sıklıkla optimizasyon sorunları yaşıyordu. Ancak oyun o kadar geniş bir kitleler tarafından sevildi ki, kimse bu oyunu oynamaktan vazgeçmedi. Hal böyle olunca uygulamanın sahipleri oyunu sürekli geliştirme ve güncelleme gereği duydular.

Erangel 2.0 Haritasında Neler Değişecek?

Yeniliklerin, değişimin ve rekabetin oyunu olan PUBG şimdi yepyeni bir güncelleme ile karşınızda! Pubg mobile Tencent Games tarafından üretilen ve sürekli gelişerek değişen bir oyun. Bu tarz oyunlarda sürekli güncelleme kaçınılmaz oluyor. Talep arttıkça adeta kendini geliştirmek için çaba sarf ediyor. Şimdi ise pubg mobile oyun severleri oldukça memnun edecek 2 yenilik ile geliyor. Bunlardan biri Erangel haritasının yenilenmesi. Erangel 2.0 zaten pc ve oyun konsollarında vardı. Şimdi aynı harita mobil cihazlara da getirilerek oyun keyfi ikiye katnalanacak. Diğer bir güncelleme ise, sizlere çok daha eğlenceli ve macera dolu bir oyun keyfi sunacak olan Extreme Cold modu. Bu mod daha zor şartlarda hayatta kalmanıza yönelik bir mod. Kuzey yarım kürede, karın, fırtınanın ve oldukça zorlu koşulların ortasında hayatta kalmaya çalışmak, sizi oldukça eğlendirecek. Yani Pubg yaratıcı ekibi sizi oyun zevkinin doruklarına çıkarmak için sürekli olarak çalışıyor.


Yeni Güncellemeler İle Pubg Her An Her Yerde Oynanabilecek

Oyun severlerin en sevmediği şeylerden biri hiç kuşkusuz oyun zevkinin yarım kalması ve kısıtlı oynama alanı. İşte pubg ekibi de bunu bildiğinden Erangel haritasını 2.0 güncelleştirmesi ile mobil cihazlara uyumlu hale getiriyor. Böylelikle siz, otobüste giderken dahi aynı oyun konsolu ya da bilgisayarınızda olduğu gibi, profesyonelce hazırlanmış bir harita ile, oyun keyfine kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bakalım pubg yaratıcıları ilerleyen günlerde bizleri ne gibi bir güncelleme ile şaşırtacak.