1. Haberler
  2. Pubg Mobi̇le’de 11.sezon Güncellemesi̇

Pubg Mobi̇le’de 11.sezon Güncellemesi̇

10 Ocak 2020 23:55

Çok sevilen Pubg Mobile bugün çıkacak olan 11.sezon güncellemesiyle fark yaratacak yenilikler getiriyor. 11.sezon güncellemesiyle Town adında yeni bir harita ve yeni bir mod oyun severlere sunulacak.

Çok sevilen Pubg Mobile bugün çıkacak olan 11.sezon güncellemesiyle fark yaratacak yenilikler getiriyor. 11.sezon güncellemesiyle Town adında yeni bir harita ve yeni bir mod oyun severlere sunulacak.

İlk çıkışı 2017’ye dayanan Pubg Mobile oyun sektörüne hızlı bir giriş yapmıştı. Uzun bir süre Pubg Mobile piyasanın altını üstüne getirmişti nitekim hala öyle. Pubg Mobile ; PC’de, oyun konsollarında, akıllı telefonlarda, tabletlerle aktif olarak kullanılıyor. Çin merkezli Tencent tarafından oyun severlere sunulan Pubg Mobile , Bilgisayar ve konsol sürümleri kadar popüler durumda . Bugün yayımlanacak olan 11.sezon güncellemesi oyun severler tarafından heyecanla bekleniliyor.

Pubg Mobile yapmış olduğu sezon güncellemeleri ile birbirinden farklı büyük çapta yenilikler getirdi. Tencent ve Pubg Gorp yapmış olduğu çalışmalarda 11. sezon için devrim niteliğinde yenilikler hazırladı ve bugün itibariyle oyun severlerle buluşturulacak. Bilindiği üzere 11.sezon en büyük yeniliği yeni bir harita.

 Pubg Mobile’a 11.sezon yeni bir harita ve yeni oyun modu.


Yeni harita “Town” olarak isimlendiriliyor ve yeni modla birlikte geliyor. Böylelikle tüketiciye yeni bir harita ve aynı zamanda yeni modla birlikte oynama fırsatı sunuyor. İçerik olarak bu modla oyuncular iki takıma ayrılacak 4’er kişilik kırmızı 4’er kişilik mavi takım şeklinde. Rakip takım oyunu kazanabilmek için üsleri ele geçirmesi gerekiyor. Oyun içerisinde toplam üç üs olacak, rakip takımın iki üsü ele geçirmesi gerekiyor.

11.Sezon güncellemesi sadece harita ve yeni modla sınırlı kalmayacak bunun yanında bazı yeni eşyalar ve değişiklikler sunacak. Örnek verecek olursak Vikendi haritasında yeni bir araç kullanabilecekler. Kar motorları oyunun normal sürümünde var iken Pubg Mobile’da yoktu yeni güncelleme ile Pubg Mobile’da da kar motorları olacak.

Pubg Mobile’dan Bir Yenilik Daha…

Bunların yanında Pubg Mobile 11.sezon güncellemesiyle Groza gücünü “Team Arena” modunu düşürüyor. Groza normal şartlarda 48 hasar veriyordu yeni güncellemeye ile 45 hasar verecek. Bu güncellemeler çok fark yaratan güncellemeler değil fakat bu oyunu deneyim etmiş oyun severler açısından önemli bir yenilik gibi duruyor.

Pubg Mobile uygulamasını yeni tecrübe edecek kişiler 11.sezon güncellemesinden yararlanabilir. Eski uygulamaya oranla yeni başlayan oyun severler daha fazla eşya kazanabilecekler. Yeni güncellemeye göre oyuncular Team Arena ve Payload gibi modlarda daha fazla ödül kazanacaklar.

Pubg Mobile’da bir diğer yenilik ise görev ekranın değişmesi . Pubg mobile’ı yakından takip eden oyun severler işlevsel bir kılavuz deneyimi yaşayacaklar.