1. Haberler
  2. Rocket League Sezon 12 Güncellemesi Geldi!

Rocket League Sezon 12 Güncellemesi Geldi!

27 Ağustos 2019 22:17

Arabalarla futbolun birleştiği simülasyon oyunu Rocket League'e yeni güncelleme geldi. Güncellemeyle beraber 12. sezon başlıyor.

Güncellemeyle birlikte son sezonun ödülleri hak eden hesaplara verilecek. Altın, bronz, gümüş kümelerdeki oyuncular kümelerine göre önceden uygun görülen hediyeleri hesaplarında görebilecekler. Ardından yeni sezon başlayacak ve oyuncular tekrardan yüksek rütbelere ulaşmak için çabalayacak. Yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenen tek şey yeni sezon olmadı. Rocket League oyununa gelen yeni güncellemenin getirdiği yenilikler arasında Rocket Pass 4 ve gol sonrası sevinçlerde ufak yenilikler de var. Gol attıktan sonra arkadaşınızla çarpışınca havadaysanız "Yüksek Beşlik", yerdeyseniz ise "Alçak Beşlik" istatistiğini hanenize ekleyeceksiniz. Basketbol modunda ise attığınız şut potaya değmeden skor yaparsanız "Deliksiz" istatistiğini kazanacaksınız.

Beşlikler

Gol attıktan sonra seviniyorsunuz ya? Artık o gol sevinçlerine yeni bir hava katıldı. Sevincinizi arkadaşınızla paylaşacaksınız. Eğer yerdeyken arkadaşınıza çarparsanız "Alçak Beşlik", uçup havada çarpışırsanız "Yüksek Beşlik" kazanacaksınız. Takım arkadaşlarınızı gol sevincinin heyecanına ortak etmenin zamanı geldi!

Deliksiz

Bu istatistik tıpkı adının söylediği gibi, deliksiz basket atınca kazanılacak. Yolladığınız şut çembere değmeyince, potanın içine lüp diye düşünce bu istatistiği kazanabileceksiniz. Rocket Pass 4 28 Ağustos'ta başlayacak. Yeni Rocket Pass'in neler vereceğini henüz bilmiyoruz, bunu biz de zamanla öğreneceğiz. Umarız oyuncuların hoşuna gidecek eşyalar dağıtabilirler. Detaylı bilgi için oyunun resmi Steam bloğu güncellemesini buradan okuyabilirsiniz. Güzel bir Rocket League videosu izleyip gaza gelin bakalım, hepinize iyi oyunlar :)