1. Haberler
  2. Sid Meier’s Civilization'ın Microsoft Excel Versiyonu Yapıldı

Sid Meier’s Civilization'ın Microsoft Excel Versiyonu Yapıldı

09 Eylül 2019 17:27

Sid Meier’s Civilization'ın Microsoft Excel versiyonu bir yazılımcı tarafından yapıldı. "[CELL]IVIZATION" adı ile paylaşıldı.

Sid Meier’s Civilization'ın Microsoft Excel versiyonu bir yazılımcı tarafından yapıldı. "[CELL]IVIZATION" adı ile paylaşıldı.

Yılların eskitemediği bir strateji oyunu olan Sid Meier’s Civilization'ın yeni formatı hayırlı olsun. Sid Meier’s Civilization'ın Microsoft Excel versiyonu 1 adet yazılımcı tarafından 1 hafta içinde yapıldı. Yazılımcı bu oyun üzerinde daha fazla çalışmak istediğini de bildirdi.

İlk kez 1991 yılında piyasaya Sid Meier’s Civilization adı altında çıkan oyun hızlı bir şekilde oyun sevenlerin dikkatini üzerine toplamıştı. Oyun kendi üzerine her sene yenilikler koyarak sevenlerinin kalbini çalmaya da devam ediyor gibi gözüküyor.

"[CELL]IVIZATION" adlı bu oyunun asıl yapım amacı  "Google Code Jam 2019" adlı etkinlikler kapsamın da tanıtılmasıydı. Yapımcı şimdi herkesin indirebilmesi için oyunu tekrar güncelledi. Bunun yanı sıra Sid Meier’s Civilization'ın yeni versiyonu bir yarışmaya da hazırlanıyor.

"s0lly" adlı oyun geliştiricisi oyununu yeni bir yarışmaya da sokuyor. Oyunun içinde savaşçı, okçu, kılıç ustası, falanks, şovalye ve mancınık gibi ögeler de bulunuyor.

"s0lly" "[CELL]IVIZATION" adlı oyununu tanıtmak için bir videoda hazırladı.