1. Haberler
  2. Tekken 7 İçin Snake, Sadece Bir Şakaydı!!!

Tekken 7 İçin Snake, Sadece Bir Şakaydı!!!

05 Ağustos 2019 17:21

Organizatör, Snake'in iltifatı sadece "küçük bir şakaydı" dedi. Evo organizatörleri şimdi Snake teaser videosunun sadece "küçük bir şaka" olduğunu doğruladılar.

Grup, "Bandai Namco'ya danışmadan tek başına bir karakter ortaya koyma niyetinde olmadığını ve kendi başımıza yapıldığını" söyledi.

Tekken Dünya Turu 2019 Evo etkinliğinde bu akşam Bandai Namco, Tekken 7'nin lansman sonrası desteğiyle ilgili yeni ayrıntıları açıkladı . Yepyeni bir karakter olan Leroy Smith, 3. Sezon Geçişi ile dövüş oyununa geliyor. İlk önce Tekken 6'da tanıtılan Zafina karakteri de 3. Sezon Geçidi'nde.

İki DLC karakteri ve yeni bir oyun özelliği ile yeni bir sahne, Sezon 201 3 ve 2020 Bahar tarihleri ​​arasında Tekken 7’ye eklenecek. Ancak sunum sırasında başka hiçbir detay paylaşılmamıştı.

Ancak Bandai Namco, Leroy ile ilgili bazı hafif hikaye ayrıntılarını paylaştı:

"50 yıl önce, New York'ta ailesini ve evini kaybederek geniş çapta bir çete çatışmasına yakalanan genç bir çocuk, tanımından bir satır okuyor." “Yıllarca kayıp, sonunda tecrübeli bir dövüş ustası olarak New York'a döndü - ve intikam almaya gitti.”

İlk olarak 2017 yılında konsolda ve PC'de piyasaya çıkan Tekken 7 (iki yıl önceki Japon eğlencesindeki ilk çıkışını takip ederek), 4 milyondan fazla sattı .

GameSpot'un Tekken 7 incelemesi , oyuna 8/10 puan verdi. Peter Teker, "Tekken taraftarları bir sonraki favori oyunlarını bulacak - on yılın rafine edilmeye değer ürünü." “Bu derinliğin bir kısmı yeni gelenler için kaybedilecek ya da erişilemeyecek olsa da, oyuncuları oyunun her kesiminden iyice eğlendirmek için sert bir rekabetin dışında olması için yeterince eğlence var.”

Bu haberimizde Tekken 7 hakkındaki gelişmeleri aktardık. Diğer oyun haberlerimize göz atmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.