1. Haberler
  2. The Witcher 3'ün Switch'e Çıkış Tarihi Açıklandı!

The Witcher 3'ün Switch'e Çıkış Tarihi Açıklandı!

20 Ağustos 2019 13:55

The Witcher sonunda bir Nintendo konsoluna geliyor. The Witcher 3'ün Switch versiyonu için trailer yayınlandı, çıkış tarihi açıklandı.

Ünlü seri Witcher'ı, özellikle de son oyununu sevmeyenimiz yoktur büyük ihtimalle. CD Projekt Red firmasının yapımcılığını üstlendiği efsane seri The Witcher, dünya çapında da çoğu oyuncu tarafından beğeniliyor. Özellikle de son oyun The Witcher 3: Wild Hunt efsane oyunlar listesine adını yazdırdı. Derin hikayesi ve detaylı açık dünyasıyla en iyi rol yapma oyunlardan biri olan The Witcher 3: Wild Hunt artık Nintendo Switch versiyonuyla taşınabilir oluyor. Gelişme bir YouTube videosu ile açıklandı. Alttaki videodan oyunun Switch versiyonunu izleyebilirsiniz. Biraz uzun ama izlemeye değiyor :)


Diğer büyük konsollara oranla biraz daha zorlu olsa da oyun her şeye rağmen çok güzel gözüküyor. Oyunu Switch oturtulmuşken 720p, elle tutulur moddayken 540p'de oynayabileceksiniz. Bir güzel haber daha verelim sizlere dilerseniz, oyun için hiçbir DLC'i satın almak zorunda kalmayacaksınız çünkü DLC'ler oyunun kapsamında geliyor. Son zamanlardaki DLC tartışmalarından sonra ilaç gibi gelen bu müjde de oyuncuların yüreğine su serpti. Ekstra para vermeden oyunun bütün özelliklerine erişmek oyunun Nintendo Switch versiyonunda hayal olmayacak. Oyunun açıklanan çıkış tarihi ise 15 Ekim. Umarız oyuncuların istediği gibi bir oyun çıkarabilirler ve memnun oluruz, hepinize iyi oyunlar :)