1. Haberler
  2. The Witcher Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

The Witcher Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

20 Temmuz 2019 14:50

Sevilen oyun serisi Witcher'ın dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix'te netflix orjinal içeri olarak çekilen dizi için hayranları heyecanlı.

The Witcher dizisinde başrol olarak Henry Cavill oynuyor. Dizi aksiyon ve macera türünde yayınlanıyor. Oyununu övmekten bıktığımız bu dönemde dizisinin çıkıyor olması da bize övülecek başka şeyler veriyor. Umarız bize kendinden oyunu gibi güzel bahsettirir.


Hazır dizisi çıkarken oyunu da biraz daha övelim ama değil mi? The Witcher 3: Wild Hunt güzel hikayesi ile bizi büyülemiş bir oyundu. Diziye nasıl yansıyacak emin değiliz. Oyunun Savaş mekanikleri ve oynanışının akıcılığı sayesinde kendinden sürekli övgü ile bahsetmemizi sağlayan oyunun dizisinin bize bu hisleri nasıl vereceği de şüpheli ama biz umutluyuz.

Dizinin 20 Aralık 2019 Tarihinde çıkması bekleniyor ama daha önce de çıkabilir. Tanıtım fragmanının bu kadar erken yayınlanması da bunun işaretlerinden bir tanesi olabilir. Netflix henüz dizi için ayrıntılar bölümüne erişim açmadı bu nedenle bilinen bilgiler fazla değil.

Bu haberimizde The Witcher Dizisinden bahsettik umarım işinize yaramıştır. Diğer oyun haberlerimize bakmak için linke basabilirsiniz. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.