1. Haberler
  2. Wolfenstein Youngblood Sistem Gereksinimleri Duyuruldu

Wolfenstein Youngblood Sistem Gereksinimleri Duyuruldu

12 Temmuz 2019 13:13

Efsane ve merakla beklenen FPS oyunu Wolfenstein Youngblood sistem gereksinimleri duyuruldu. Bakalım oyun bilgisayarlardan neler bekliyor.

Wolfenstein çıktığı andan itibaren oyun dünyasında sarsıcı etkiler yaratmayı başarmış bir FPS (First Person Shooter) efsanesi. Eğer FPS ile ilgili daha fazla bilgi isterseniz, FPS nedir yazımızı okumayı da ihmal etmeyin. Markanın en yeni oyunu olan Wolfenstein Youngblood sistem gereksinimleri ile medyanın en çok konuşulan konularından olmayı başardı. Oyunun konsollar ve bilgisayar için geleceğini biliyoruz. Fakat böyle güçlü bir markanın bilgisayarlardan beklentisi merakla bekleniyor.

Aşağıda siz de göreceksiniz ama sanırım oyun birkaç güncelleme ve birkaç ay içerisinde optimizasyonunu üst seviyelere çıkarmazsa şu anki beklentileri epey yüksek duruyor. Tabii yüksek beklentiler, güçlü bir oyuna da işaret olabilir ve bu haliyle de fazlasıyla olumlu yorumlar alabilir. Yine de özellikle ülkemizdeki oyunculara pek hitap edeceğini söyleyemeyiz bu beklentilerle.

Wolfenstein Youngblood Sistem gereksinimleri

Yukarıda söylediklerimizi görme vakti. Oyunun en düşük ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

En Düşük:

- İşletim sistemi: Win7, 8.1 veya 10

- CPU: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 veya Intel Core i5-3570/i7-3770

- RAM: 8 GB 

- Ekran Kartı: Nvidia GTX 770 4GB veya AMD eşdeğeri

- Depolama alanı: 40 GB gerekli alan


Tavsiye Edilen:

- İşletim sistemi: Win7, 8.1, veya 10

- CPU: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770

- RAM: 16 GB 

- Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB veya AMD eşdeğeri

- Depolama alanı: 40 GB gerekli alan