1. Haberler
  2. WoW Classic ve Astral Chain Bu Ay Geliyor

WoW Classic ve Astral Chain Bu Ay Geliyor

30 Temmuz 2019 12:41

WoW'nun eski bir sürümüne geri dönmek istiyorsan, tam olarak beklediğin şey Classic. 

Klasik, WoW'un 1.12 versiyonunda (Savaş Davulları güncellemesi) Burning Crusade'in başlamasından bir zaman önce yaptığı gibi oynuyor ve oynuyor . WoW aboneleri Klasik’e ek bir ücret ödemeden erişebiliyorlar.

WoW Classic Çıkış Tarihi - 27 Ağustos

Geliştiricisi Blizzard Entertainment Yayıncısı da Blizzard Entertainment olan bu güzide MMO Oyunu Yalnızca PC ye geliyor. Bize günler anlar yaşatmış ve yaşatmakta olan WoW'un eski versiyonu için herkes heyecanlı.


Platinum Games'in Bayonetta ve Vanquish gibi oyunları biliyorsanız, Astral Chain'den ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz. Polisin teklifindeki kahramanı, Lejyon olarak bilinen canlı bir silaha zincirlenmiş ve ikiniz savaşta etrafa şık savaşlarda savaşmak için sallana bilirsiniz. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, canavarların nereden geldiğini keşfetmek için Astral Uçağı'na bile gidebilirsiniz.


Astral Chain Çıkış Tarihi 30 Ağustos

Geliştiricisi PlatinumGames Yayıncısı Nintendo olan bu Aksiyon-macera oyunu switch severler için güzel bir haber. Oyun yalnızca switch platformuna çıkıyor.

Bu haberimizde sizlere Madden NFL 20 Sistem gereksinimleri ve Çıkış tarihi hakkında bilgileri aktardık. Umarız işinize yaramıştır. Diğer oyun haberlerine göz atmak için linke basabilirsiniz. Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.