1. İlanlar

Tüm Sıfır ve İkinci El Oyun, Oyun Konsolları ve Aksesuarları İlanları

İnternetten sıfır ya da ikinci el oyun almak istiyorsunuz ve hangi siteye güveneceğinize karar veremiyorsanız, mutlaka internet sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bizler oyun ürünlerinin alıcıları ve satıcılarını bir araya getiren bir internet sitesi olmayı planladık. Geliştirdiğimiz filtreleme seçeneklerimiz ile kolayca aradığınız ürüne ulaşabilir ve onu satın alabilirsiniz.

Sıfır ve İkinci El Oyunlar Hakkında

Sıfır ya da ikinci el fark etmez, kendinize en yakın hissettiğiniz oyun için ayırdığınız bütçenizi kaliteli ve orijinal oyunları alırken kullanabilirsiniz. Sitemizde pek çok oyuncunun fiyatının düşmesi için beklediği oyunların orijinalleri ve ikinci elleri var. Bu oyunlar iyi ve çalışır durumdadır. Kaliteli olan oyunların internet sitemizde satılmasına özellikle dikkat etmekteyiz. İnternet sitemizden sadece oyun satın almak için değil oyun satmak için de faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet sitemize girip üyelik oluşturduktan sonra ürünlerinizi internet sitemize yüklemeniz, biraz özelliklerinden bahsetmeniz ve fiyat belirlemeniz. Sistemimizdeki oyuncular tarafından incelenen ürünleriniz en yakın zamanda nakde dönüşecektir.

Oyun Konsolları İlanları

İnternet sitemizde oyunların yanı sıra oyun konsolları satışı da yapmaktayız. Üyelerimizin yüklediği oyun konsollarını belirli kategoriler altında depolayarak alıcıların daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Sitemizden alışveriş yaparken kart bilgileriniz konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü güvenlik önlemlerimizi en üst düzeyde tutuyoruz. Oyun konsollarımız arasında Playstation 4 ve Pro; Xbox ve Xbox 360; Nintendo Switch bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünümüz için internet sitemizde arama yapabilirsiniz.

Aksesuar İlanları

Oyun satışlarımızın yanı sıra, oyun konsollarının ihtiyaç duyduğu diğer aksesuarları da sıfır ya da ikinci el olarak sitemizden edinebilirsiniz. Playstation, Xbox ve Nintendo oyun konsollarının pek çok aksesuarını sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Sizler de artık kullanmadığınız aksesuarlarınızı sitemizde satabilirsiniz. 7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz ile herhangi bir olumsuzluk ile karşılaştığınızda iletişim kurabilirsiniz. İnternet sayfamıza girdiğinizde sağ alttaki konuşma balonundan rahatça iletişim kurabilirsiniz. Tamamen sizlere destek olmak ve sorunlarınızı çözmek üzere görevlendirilmiş yardımcı arkadaşlarımız ile yaşadığınız olumsuzluğu paylaştığınızda, konuyla ilgilenecekler ve yardımcı olacaklardır.